Paulina Sykut-Jeżyna pokazała swoje ulubione ćwiczenia. "Widać po sylwetce, że forma znakomita"

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się na Instagramie nagraniami z siłowni. Dzięki temu wiemy, które ćwiczenia pomagają jej w utrzymaniu figury.

Paulina Sykut-Jeżyna pokochała zajęcia na siłowni, które wykonuje pod nadzorem trenerki personalnej. Zaczęła trenować już trzy lata temu, po urodzeniu swojej córki. Najnowsze nagrania na InstaStories udowadniają, że jej treningi są coraz bardziej intensywne.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna ostro trenuje na siłowni

Paulina doskonale zdaje sobie sprawę, że aby utrzymać formę należy dbać o swoje ciało. Sykut, mimo że czasem dopada ją chandra, nie daje za wygraną i nie odpuszcza treningów. Po zajęciach czuje się świetnie, a przypływ endorfin jest potwierdzeniem tego, jak ważne są zajęcia fizyczne. Na załączonym nagraniu widzimy dziennikarkę wykonującą kolejno: ćwiczenia na stepie, figury przy użyciu hantli i ciężarków, ruchy na macie do ćwiczeń oraz z wykorzystaniem piłki treningowej. Jeśli chcesz wykonać podobny trening, zapoznaj się z przygotowanymi przez nas materiałami, o ćwiczeniu z hantlami, oraz w jaki sposób podczas zajęć wykorzystać piłkę treningową. Jeśli chcesz znać sposób na urozmaicenie treningu ze stepem, koniecznie zajrzyj tutaj. Fani są pod wrażeniem wytrzymałości Pauliny i czują się zmobilizowani do działania:

Paula, widzę, że nie odpuszczasz.
Gratuluję motywacji, dziękuję za inspirację.
Pani Paulino, widać po sylwetce, że forma znakomita

- czytamy pod najnowszym wpisem Sykut. Treningi przynoszą świetne efekty - Paulina ma piękne wcięcie w talii, jest rozciągnięta, a płaski brzuch jest godny pozazdroszczenia.

Paulina Sykut-Jeżyna o swojej diecie

W udzielanych wywiadach Paulina podkreśla, że nie jest zwolenniczką restrykcyjnych diet i postów. Dziennikarka jest zdania, że najważniejszy jest umiar. Podczas rozmowy z "Plejadą" wyznała, że unika słodyczy i potraw typu fast food. Przyznaje jednak, że od czasu do czasu łamie tę zasadę:

Jeżeli pozwolimy sobie raz na jakiś czas na coś słodkiego, nie do końca zdrowego, to chyba nic się nie stanie. Uważam, że trzeba zachować balans w życiu

- powiedziała Paulina w wywiadzie dla portalu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.