Ewa Chodakowska wypowiedziała się na temat bielizny modelującej. Stanowczo. "Nie lepiej zrobić sobie tyłek ze mną na macie?"

Ewa Chodakowska stara się poruszać na Instagramie różne tematy, dotyczące zdrowego trybu życia. Niedawno trenerka poruszyła temat modelującej bielizny. Jaka jest jej opinia?

Ewa Chodakowska codziennie przekazuje porady dotyczące ćwiczeń, które pomogą nam w utrzymaniu pięknej sylwetki. Zaczął się drugi tydzień wyzwania "90 dni...". Trenerka zaczyna kolejny tydzień od zwrócenia uwagi na działanie odzieży, która sztucznie nadaje nową sylwetkę.

 

Ewa Chodakowska wypowiedziała się na temat modelującej bielizny

Chodakowska może pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem, które jest efektem ciężkiej pracy na siłowni oraz zdrowej diety. Ewa postanowiła wypowiedzieć się na temat wyszczuplającej bielizny:

Jak się okazuje, można dziś kupić sobie gacie, które kształtują pośladki. Taki instant efekt, który, uwaga, trwa tak długo, jak długo mamy na sobie spodnie, legginsy itp. Tym bardziej mobilizuje mnie to do prezentacji wizytówki mojej pracy w bikini. Słuchaj, czy nie lepiej zrobić sobie tyłek ze mną na macie, na zawsze i bez względu na sytuacje mieć go ze sobą?

- tym samym Chodakowska dosadnie mobilizuje swoich fanów do naturalnego kształtowania sylwetki. Modelujące ubrania pomogą na chwilę, nie zmienią trwale proporcji naszego ciała. To jest możliwe jedynie dzięki intensywnym ćwiczeniom i stosowaniu prawidłowej diety.

Ewa Chodakowska motywuje do drugiego tygodnia wyzwania

Nowy tydzień - nowy plan treningowy. W projekcie trenerki oficjalnie bierze udział aż 60 tysięcy osób! Nieoficjalnie - kilka razy więcej. To naprawdę ogromne liczby. Jakie ćwiczenia będzie w tym tygodniu wykonywać ekipa Ewy?

 • Poniedziałek:
 1. początkujący - slim fit;
 2. zaawansowani - hot body;
 • Wtorek:
 1. początkujący - skalpel 2 z krzesłem;
 2. zaawansowani - bikini;
 • Środa
 1. początkujący i zaawansowani ćwiczą skalpel;
 • Czwartek
 1. początkujący - metamorfoza bez piłki;
 2. zaawansowani - metamorfoza z piłką;
 • Piątek
 1. początkujący i zaawansowani - secret;
 • Sobota
 1. początkujący i zaawansowani - skalpel wyzwanie;
 • Niedziela - dzień wolny.

Wszystkie ćwiczenia zostały opracowane przez Chodakowską. Ewa jest doskonałym przykładem na to, że jej autorskie treningi są skuteczne. Instagramowi obserwatorzy gwiazdy zostawiają mnóstwo komentarzy, w których dzielą się swoimi treningowymi osiągnięciami. Trzymamy kciuki za wszystkich ćwiczących!

Ewa Chodakowska i Ania Starmach połączyły siły. Zobacz, co nam zdradziły na temat wspólnego projektu w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.