Kylie Jenner ostro trenuje na siłowni. Zdradziła, dlaczego to robi. Ten powód zna każda kobieta

Z całego klanu Kardashianów Kylie najrzadziej mówi o zdrowym stylu życia. Tym razem jednak celebrytka ujawniła, że intensywnie trenuje na siłowni. Zdradziła również, czym jest to spowodowane.

Kylie Jenner to obecnie najgorętsze nazwisko w show-biznesie. Dzięki swojej marce kosmetycznej w zeszłym roku została uznana przez "Forbes" za najmłodszą miliarderkę świata. Instagram celebrytki zdominowany jest przez zdjęcia promujące jej produkty. Bardzo rzadko pojawia się na nim natomiast content związany ze sportem lub zdrowym odżywianiem.

Niemniej jednak bycie siostrą Kardashianek zobowiązuje. Kim, Khloe i Kourtney stale dzielą się w mediach społecznościowych swoimi wskazówkami dotyczącymi diety, treningów czy odzyskiwania figury po ciąży. Również Kendall Jenner niejednokrotnie mówiła, o tym jak ciężko trenuje i odżywia się w odpowiedni sposób, by zachować smukłe ciało.

Kylie Jenner nie omija treningów

Teraz treningowe InstaStories udostępniła również Kylie. Na krótkim nagraniu pozuje na siłowni i pokazuje swoje krągłe pośladki. W tle widać miedzy innymi platformę do balansowania i kilka maszyn.

Zobacz wideo

Gwiazda nie zdradziła, jakie ćwiczenia wykonała. Ujawniła jednak, że trenuje co drugi dzień, a powodem tego jest przygotowywanie się do lata. Trzeba przyznać, że Kylie wybrała najlepszy moment. Same pisałyśmy o tym, że obecna chwila jest faktycznie idealna, by zacząć robić formę na wakacje.

Pół roku to sporo czasu by rozsądnie zaplanować cele treningowe i zdążyć je rzeczywiście osiągnąć. Możliwe, że InstaStories Kylie to początek nagrywania jej treningowej przygody i z czasem gwiazda pójdzie w ślady sióstr i ujawni, co dokładnie robi podczas treningów.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.