Eva Longoria pozdrawia z siłowni. Fani zachwycają się jej kondycją: Chcę tak wyglądać

Eva Longoria zawsze zachwycała zgrabną sylwetką. Gwiazda "Gotowych na wszystko" od lat intensywnie trenuje. Jej mięśnie brzucha to doskonała motywacja dla wszystkich, którzy szukają inspiracji do ćwiczeń.

Eva Longoria rozpoczyna nowy rok od intensywnych ćwiczeń na siłowni. Gwiazda popularnego amerykańskiego serialu "Gotowe na wszystko" od lat zachwyca szczupłą sylwetką. Aktorka bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, czym wprawiła fanów w prawdziwe zdumienie. Niedługo skończy 45 lat, a figury mogą jej pozazdrościć dużo młodsze koleżanki. Jaki jest sekret Longorii?

 

Eva Longoria wróciła na siłownię

Na Instagramie Evy pojawiło się pierwsze nagranie z zajęć na siłowni w tym roku. Gwiazda nie odpuszcza i zaczyna rok od poprawy kondycji. Longoria przy wykorzystaniu taśm treningowych, przymocowanych do ciężarków, wyciska kolejne kilogramy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy zmotywowanych obserwatorów:

Wyglądasz pięknie, świetna robota!
Jesteś prawdziwą inspiracją. Straciłaś wszystkie zbędne kilogramy po ciąży. Wyglądasz dobrze nawet przy swoim napiętym kalendarzu, brawo. Niesamowita mama.
Chcę tak wyglądać.

- czytamy pod wspomnianym postem na Instagramie. Szczupła figura i wyrzeźbione mięśnie gwiazdy wymagają dużo pracy. Eva wygląda na skupioną na treningu i wykonuje kolejne powtórzenia.

Eva Longoria - jak wygląda dieta aktorki? 

Longoria w 2018 roku urodziła pierwsze dziecko. Jej Instagram zalały wtedy zdjęcia i nagrania wideo z treningów, które pozwoliły niezwykle szybko wrócić do formy. Oprócz ćwiczeń, Eva stara się zdrowo odżywiać. Gwiazda uwielbia gotować i próbować nowych smaków. Pilnuje, aby przygotowywane posiłki nie były zbyt kaloryczne, ale bogate w witaminy i minerały. Z diety wykluczyła alkohol, cukier oraz niezdrowe tłuszcze. Potrawy przygotowuje głównie z warzyw i owoców. Eva w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że nie miałaby problemu przejść na wegetarianizm - nie je często mięsa i w zupełności mogłaby z niego zrezygnować.

Eva Longoria wyciska z siebie siódme poty na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.