Ida Nowakowska chwali się swoimi imponującymi umiejętnościami na Instagramie. Jej stretching robi wrażenie

Sprawność fizyczna Idy Nowakowskiej jest zdecydowanie godna pozazdroszczenia. Tancerka nagrała na Instagramie wideo swojego stretchingu. Jej poziom rozciągnięcia jest niesamowity.

Ida Nowakowska to znana polska tancerka i prezenterka telewizyjna. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie udostępniła post, w którym pokazuje sesję rozciągania na sali baletowej.

Stretching Idy Nowakowskiej

 

Poziom rozciągnięcia jej ciała jest niesamowity. Ida bez najmniejszego problemu układa ciało w niemożliwych dla wielu osób pozycjach. Widać, że szpagat to dla niej zwykła rutyna.

Taki stretching wymaga jednak ogromu regularnych treningów. W przypadku Idy rozciąganie wiązało się stricte z pracą zawodową. Jako tancerka musiała zdobyć pewne umiejętności, by móc wykorzystywać je w układach tanecznych. Niemniej jednak utrzymanie takiej formy robi wrażenie.

Pod postem na Instagramie posypały się komplementy fanów gwiazdy. Followersi Idy nie szczędzili miłych komentarzy, pełnych podziwu dla sprawności fizycznej tancerki, jak i pracy jaką musiała w to włożyć.

Za każdym razem jestem pełna podziwu dla twoich umiejętności .
Podziwiam, aż mnie wszystko boli od patrzenia 
Czy jest jakieś ćwiczenie którego nie umiesz? Chyba nie
Jak ty to robisz Ida!? Ile pracy w to włożyłaś....nie wiem, co powiedzieć

Może tak pozytywny odbiór sprawi, że Ida zacznie częściej nagrywać wideo ze swoich treningów na Instagramie. Zwłaszcza, że na pewno musi robić ich całkiem sporo, by utrzymać tak świetną sylwetkę.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.