Honorata Skarbek wróciła do ćwiczeń. Wybrała ulubionego trenera gwiazd. Jej trening może Was zainspirować

Honorata Skarbek posiada figurę, która jest marzeniem wielu kobiet. Celebrytka przyznała niedawno na Instagramie, że szczupła sylwetka to zasługa nie tylko dobrych genów, lecz także intensywnych treningów. Jak ćwiczy Honorata?

Honorata Skarbek właśnie wróciła z urlopu, prosto na salę na siłowni. Instagramowi obserwatorzy nie kryli zachwytu nad figurą Honoraty, która wrzucała zdjęcia w kostiumie kąpielowym podkreślającym sylwetkę. Skarbek nie rzuca słów na wiatr - celebrytka wyznała, że podczas wakacji nie zwracała uwagę na to, co je, zachwycając się hiszpańskimi przysmakami. Nadprogramowe kalorie trzeba spalić - czas na mordercze ćwiczenia.

Zobacz wideo

Honorata Skarbek pojawiła się na zajęciach u popularnego trenera

O tym nazwisku słyszał każdy, kto choć trochę interesuje się światem fintessu. Tadeusz Gauer kocha swoją pracę, a do każdego podopiecznego wypracował odpowiednie podejście. Tadeusz trenuje wiele polskich celebrytów, w tym Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Julię Wieniawę i Honoratę Skarbek. Honorata zwróciła uwagę, że uwielbia ćwiczenia opracowywane przez Gauera, ponieważ nie są monotonne:

Dzięki różnorodności proponowanych ćwiczeń zawsze daję z siebie 100 procent

- stwierdziła Skarbek na instagramowej relacji. Na nagraniu widzimy zajęcia z wykorzystaniem gum i taśm treningowych oraz piłki. Honorata w skupieniu pokazuje, jak wykonać jedną z figur - nogi mamy zaczepione na taśmach i rozciągamy je na szerokość gumy, wykonując podpór na wyprostowanych rękach. Trzymamy kciuki za treningi i mamy nadzieję, że Skarbek nie straci motywacji do ćwiczeń!

Czy Honorata Skarbek stosuje dietę?

Piosenkarka wcześniej wielokrotnie mówiła o tym, że nie stosuje żadnej diety odchudzającej. Skarbek waży około 60 kilogramów przy 170 centymetrach wzrostu. Przy wymagających treningach bardzo ważne jest jedzenie właściwych posiłków. Jesteśmy pewni, że gwiazda zdaje sobie sprawę i mamy nadzieję, że wkrótce podzieli się swoimi jedzeniowymi ulubieńcami. 

Jak nie przytyć w czasie świąt? Zadbaj o formę przed urlopem! Zobacz, jakie ćwiczenia wykonywała Honorat Skarbek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.