Shakira nieustannie trenuje do występu na Super Bowl. Tym razem w ćwiczeniach "pomagają" jej dzieci

Shakira będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas najważniejszego wydarzenia sportowego w Stanach. Wokalistka cały czas intensywnie ćwiczy, a o formę pomagają jej dbać dzieci.

Shakira jest perfekcjonistką, a każdy koncert jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Występ zawsze jest dopracowany choreograficznie, sama wokalistka włącza się w przygotowane taneczne układy. Z tego względu gwiazda musi pilnować, aby cały czas pozostać w formie. Na jej Instagramie pojawiło się urocze nagranie, na którym widzimy małych pomocników, pomagających mamie w treningach

 

Shakira trenuje i spędza czas z dwójką dzieci

Zapracowana mama dwójki dzieci stara się im poświęcić każdą wolną chwilę. Widać, że piosenkarka ma dobry kontakt z Sashą i Milanen; synowie świetnie bawią się z mamą, która ćwiczy na siłowni. Chłopcy rosną jak na drożdżach - niedługo pójdą do szkoły. Mama stara się być dla nich wzorem do naśladowania. Wokalistka pokazuje, jak utrzymać dobrą kondycję i zachęca dzieci to spędzania czasu na ćwiczeniach, które mogą być świetną zabawą. Pod wpisem pojawiło się dużo komentarzy obserwatorów:

Jesteście uroczy.
Jesteś wspaniałą mamą.
Biorę z ciebie przykład i zaczynam trenować
Twoje ciało na Super Bowl to będzie petarda

- czytamy w komentarzach pod postem Shakiry. Widać, że cała trójka lubi razem spędzać czas i próbować nowych rzeczy. 

Shakira pilnuje diety i ćwiczeń przed ważnym występem

Super Bowl to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich Amerykanów. Jest to finałowy mecz futbolu amerykańskiego, podczas którego koncertują wokaliści największego formatu. Dlatego dla piosenkarki jest niezwykle ważne zaprezentowanie się od najlepszej strony - występ śledzi całe USA. Oprócz intensywnych ćwiczeń Shakira wprowadziła zmiany w diecie, wykluczając na najbliższy czas słodycze, fast foody i cukier, a kawę zastąpiła dodatkową porcją owoców.

Szukasz motywacji i dobrych ćwiczeń na zgrabne nogi? Wypróbuj trening Gosi Gałkowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.