Sylwia Szostak zdradziła najbardziej restrykcyjną dietę na jakiej była. Aż trudno uwierzyć, że ją stosowała

Sylwia Szostak zaskoczyła fanów na Instagamie. Trenerka udostępniła post, w którym pochwaliła się najbardziej restrykcyjną dietą, jaką kiedykolwiek stosowała. Niewiarygodne, że mogła jeść tak niewiele.

Sylwia Szostak to jedna z najbardziej popularnych fit influencerek w Polsce. Trenerka na Instagramie regularnie dzieli się swoją wiedzą dotyczącą ćwiczeń i prawidłowego sposobu odżywiania. W jednym ze swoich ostatnich postów postanowiła jednak zwrócić uwagę na problem przesadnego głodzenia się podczas odchudzania.

Sylwia Szostak szczerze o swojej drastycznej diecie

Osoby próbujące zrzucić zbędne kilogramy kilogramy niestety często za bardzo ucinają kalorykę posiłków i tym samym mogą poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Właśnie ten problem chciała nagłośnić Sylwia na swoim profilu.

Influencerka przyznała, że kiedyś przez dwa tygodnie jadła jedynie sałatę z papryką. Ponadto w tym czasie codziennie trenowała. Nie wspomniała dokładnie, jak wiele kalorii zawierały jej sałatki, ani ile razy w ciągu dnia je jadła, jednak taki sposób odżywiania wydaje się bardzo niezdrowy, zwłaszcza przy wykonywaniu ćwiczeń z tak dużą częstotliwością.

 

Sylwia zapytała również swoich followersów o ich doświadczenia z tak niskokalorycznymi dietami. Na odpowiedzi nie musiała długo czekać. Na jej post odpowiedziało mnóstwo dziewczyn, które pisały o wątpliwych przygodach żywieniowych. Ogromna ilość pomysłów na tak niezdrowe diety zrobiła wrażenie. Część dziewczyn przyznawała się do jedzenia tylko 600-700 kcal, spożywania samych jogurtów lub zupek chińskich.

Jedzenie przez 10 tygodni łącznie 650 kcal dziennie i treningi 7 razy w tyg po min 2 godziny.
7 dni na samym syropie klonowym  z dodatkiem pieprzu cayenne i soku z cytryny.
Rano owsianka, a przez resztę dnia parzona kawa z mlekiem. Treningi 2 razy dziennie przez 2 miesiące.

Na szczęście wszystkie komentarze dotyczyły jedynie sytuacji z przeszłości. Ich autorki śmiały się z tego, jak mogły się tak odżywiać i raczej żadna z nich nie planuje tego powtarzać.

MZ

"Przerwa na kawę" z Sylwią Szostak. "Kiedyś ważyłam 39 kg"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.