Julia Wieniawa rzuca wyzwanie swojemu trenerowi personalnemu. "Moja misja na 2020 - zrobić formę życia". Uda się?

Julia Wieniawa od kilku lat intensywnie pracuje nad swoim ciałem. Treningi zaczęła ze względu na problemy zdrowotne. Teraz nie może sobie wyobrazić życia bez ćwiczeń. Z nowym rokiem celebrytka narzuca sobie tempo.

Julia Wieniawa może się pochwalić wymarzoną figurą. Celebrytka długo pracowała nad tym, aby osiągnąć takie wyniki. Nie było łatwo - Julia cierpi z powodu chorej tarczycy, a leki na przypadłość powodują tycie i opuchliznę. Wieniawa nie poddała się i udowodniła, że odpowiednie treningi oraz dieta mogą pomóc w utrzymaniu szczupłej sylwetki, mimo problemów ze zdrowiem.

 

Julia Wieniawa rusza z postanowieniami noworocznymi

W najnowszym poście na Instagramie młodej gwiazdy pojawiło się zdjęcie z zajęć na siłowni, których pilnuje popularny trener, Tadeusz Gauer. Julia zamierza w tym roku jeszcze intensywniej pracować nad formą. Na profilu Wieniawy pojawiły się nagrania - celebrytka przechodzi od słów do czynów i rusza z  nowymi treningami. Na wideo zaczyna od ćwiczeń z piłką, później wykonuje podciągnięcia na drążkach, dodatkowo utrudnione taśmami treningowymi. Obserwatorzy Juli trzymają za nią kciuki, sami czując przypływ motywacji do zmiany swoich nawyków:

Ty już raczej masz formę życia.
Właśnie zaczynam od dziś robić formę życia.
Również w 2020 postawiłam sobie za cel treningi i działam.

- czytamy pod wpisem Wieniawy.

Julia Wieniawa inspiruje do aktywnego trybu życia

Przeglądając media społecznościowe młodej aktorki, nie sposób nie zauważyć, że celebrytka uwielbia sporty. Treningi na siłowni, boks i oczywiście joga - Julia w tej chwili nie wyobraża sobie życia bez ulubionych zajęć. Przez ostatnie miesiące odkryła, że jazda na łyżwach oraz tenis również przynoszą jej wiele radości. Podziwiamy Wieniawę za to, że znajduje czas na te wszystkie aktywności! Przy intensywnym wysiłku oraz chorej tarczycy młoda aktorka musi pilnować zdrowej diety. Julia wykluczyła ze swojego jadłospisu gluten, soję oraz laktozę. 

Nowy trening Julii Wieniawy - mordercze tempo i nowe ćwiczenia, zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.