Szokująca dieta, która stoi za metamorfozą Adele. Trenerka piosenkarki ujawniła, ile naprawdę je w ciągu dnia

Z tygodnia na tydzień Adele staje się coraz szczuplejsza. Za jej przemianę odpowiada głównie drastczna dieta, którą teraz ujawniła trenerka piosenkarki.

Metamorfoza Adele to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich kilku tygodni. Nic w tym dziwnego, gdyż piosenkarka dosłownie chudnie w oczach. Jej słynne krągłe kształty już na dobre odeszły w zapomnienie, a ona już nie przypomina dawnej siebie.

W mediach pełno było spekulacji dotyczących tego, ile dokładnie schudła. Ostatnio Daily Mail ujawniło, że może być to nawet około 44 kg. Taka ilość robi wrażenie, jednak sposób w jaki Adele udało się stracić na wadze jest dość wątpliwy.

Szczegóły diety postanowiła ujawnić jej trenerka, Camila Goodis. Obie panie poznały się przez żonę Robbiego Williamsa, Aydę Field. Camila w brytyjskim programie "Lorraine" przyznała, że nowa dieta Adele to prawdopodobnie 90% jej sukcesu, a ćwiczenia stanowią jedynie dodatek w tej transformacji.

Piosenkarka spożywa podobno jedynie 1000 kcal dziennie z czego większość pod postacią zielonych soków. Ten sposób odżywiania faktycznie pozwala stracić sporo kilogramów, jednak 1000 kcal wydaje się wartością zbyt małą dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą jeszcze treningi.

Niestety fanom gwiazdy nie łatwo śledzić efekty jej odchudzania. Piosenkarka coraz rzadziej dodaje zdjęcia na Instagram, a jej ostatni post jest prawie sprzed miesiąca.

AdeleAdele instagram.com/adele

 MZ

Gosia Andrzejewicz ćwiczy na siłowni i podnosi ciężary

Zobacz wideo
Więcej o: