Szokująca dieta, która stoi za metamorfozą Adele. Trenerka piosenkarki ujawniła, ile naprawdę je w ciągu dnia

Z tygodnia na tydzień Adele staje się coraz szczuplejsza. Za jej przemianę odpowiada głównie drastczna dieta, którą teraz ujawniła trenerka piosenkarki.

Metamorfoza Adele to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich kilku tygodni. Nic w tym dziwnego, gdyż piosenkarka dosłownie chudnie w oczach. Jej słynne krągłe kształty już na dobre odeszły w zapomnienie, a ona już nie przypomina dawnej siebie.

W mediach pełno było spekulacji dotyczących tego, ile dokładnie schudła. Ostatnio Daily Mail ujawniło, że może być to nawet około 44 kg. Taka ilość robi wrażenie, jednak sposób w jaki Adele udało się stracić na wadze jest dość wątpliwy.

Szczegóły diety postanowiła ujawnić jej trenerka, Camila Goodis. Obie panie poznały się przez żonę Robbiego Williamsa, Aydę Field. Camila w brytyjskim programie "Lorraine" przyznała, że nowa dieta Adele to prawdopodobnie 90% jej sukcesu, a ćwiczenia stanowią jedynie dodatek w tej transformacji.

Piosenkarka spożywa podobno jedynie 1000 kcal dziennie z czego większość pod postacią zielonych soków. Ten sposób odżywiania faktycznie pozwala stracić sporo kilogramów, jednak 1000 kcal wydaje się wartością zbyt małą dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą jeszcze treningi.

Niestety fanom gwiazdy nie łatwo śledzić efekty jej odchudzania. Piosenkarka coraz rzadziej dodaje zdjęcia na Instagram, a jej ostatni post jest prawie sprzed miesiąca.

AdeleAdele instagram.com/adele

 MZ

Gosia Andrzejewicz ćwiczy na siłowni i podnosi ciężary

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (15)
Szokująca dieta Adele. Trenerka piosenkarki ujawniła ile naprawdę je w ciągu dnia
Zaloguj się
 • olal.bana.gw

  Oceniono 6 razy 6

  Od czasu jak zaczela zrzucac wage poprawila sie praca mozgu. Doszlo do niej ze insta, srajbuk itp sa dla kretynow.

 • uzyjdo30znakow

  Oceniono 8 razy 6

  Schudnie, znów utyje, znowu schudnie... Ta pani nie pierwszy raz zrzuca wagę żeby za chwilę znów utyć. Jeśli jest faktycznie na tak bezmyślnej diecie, to trudno przypuszczać że robi to ze względów zdrowotnych. Szkoda więc, że nie szanuje siebie i swojego talentu na tyle, żeby nie dać się nachalnemu parciu świata szołbizu na bycie szczupłą i "piękną". Jej talent broni się sam. Nie musi zarabiać ciałem.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy 3

  lubiłam ją, jak była sobą, wyglądała świetnie nawet z dodatkowymi kilogramami, a teraz nie wiem kto to jest

 • strzykwa5

  Oceniono 4 razy 2

  Od czasu jak chudnie nie ma żadnej nowej piosenki.

 • co-rel

  Oceniono 1 raz 1

  > może być to nawet około 44 kg. Taka ilość

  Autorze… Wróć do szkoły. Taka „liczba”, a nie „ilość”! Skoro podajesz dokładną liczbę kilogramów, a nie „dużo”, „masę”, etc., to nie ma mowy o ilości tylko liczbie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX