Karolina Gilon spróbowała nietypowego treningu. "Myślałam, że to jest proste". To bardzo kobiecy sport

Karolina Gilon polubiła aktywne treningi na siłowni, gdzie ćwiczy pod pilnym okiem trenerki personalnej. Była uczestniczka "Top Model" w nowym roku postanowiła spróbować czegoś nowego. Łatwo wyglądający taniec na szpilkach okazał się trudniejszy, niż przypuszczała.

Karolina Gilon podczas udziału w programie "Top Model" zrzuciła wiele kilogramów. Fani dziewczyny byli pod wrażeniem jej metamorfozy. Kilka lat po udziale w show Gilon nie zwalnia tempa i angażuje się w wiele projektów. Obserwatorzy Karoliny ciągle zachwycają się jej wysportowanym i umięśnionym ciałem. Infuencerka regularnie ćwiczy i pilnuje diety, aby pozostać w formie.

Zobacz wideo

Karolina Gilon opowiada o postanowieniach noworocznych 

Nowy rok - nowa ja! W imię tego powiedzenia Karolina rusza z nowymi treningami. Gilon wraca po przerwie do boksu, zapisała się też na nowe zajęcia, które okazały się zdecydowanie trudniejsze, niż przypuszczała modelka.

W przyszłym tygodniu jestem umówiona na nowe zajęcia z boksu. Właśnie jestem po pierwszym treningu tańca na szpilkach. Jak oglądałam nagrania w Internecie, myślałam, że jest to bardzo proste i wszystko przychodzi z łatwością. Okazało się, że to jest na maksa trudne! Cieszę się, że poza męskim boksem będę ćwiczyć coś bardziej kobiecego.

- wyznała Gilon na InstaStories. Karolina opowiedziała, że długo zastanawiała się, jaki taniec wybrać. Parę miesięcy wcześniej próbowała kroków hip hopu. Niestety, jej ulubiona instruktorka wyjechała do Stanów. Zaskoczona stopniem trudności tańca na szpilkach ma nadzieję, że kolejne "próby i upadki" wyjdą lepiej. Gilon nie poddaje się i czeka na kolejny trening.

Karolina Gilon - jak wygląda jej dieta?

Aby kontrolować wagę niezbędna jest właściwa dieta. Gilon często dzieli się zdjęciami swoich posiłków na Instagramie. Jej potrawy w większości składają się z warzyw oraz zdrowych kasz, czy ryżu. Ostatnio modelka pokazała swój obiad, który zjadła po intensywnym treningu.

Karolina Gilon - dietaKarolina Gilon - dieta Karolina Gilon - Instagram

Tak przygotowany posiłek wyrówna poziom potrzebnych kalorii i dostarczy witamin. Zauważyliśmy, że w diecie Karoliny jest mało mięsa. Podstawą jej posiłków są warzywa. 

Jak trenować boks? Zobacz zajęcia Karoliny Gilon:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.