Edyta Górniak pokazała się w stroju kąpielowym. Fani nie kryją zachwytu. Jaki jest sekret jej figury?

Edyta Górniak podzieliła się w sieci zdjęciami z urlopu. Gwiazda zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, który pięknie podkreślił jej zgrabną sylwetkę. W jaki sposób Edycie udaje się zachować linię?

Edyta Górniak podczas sylwestra zaprezentowała nową, szczuplejszą sylwetkę, co nie umknęło uwadze dziennikarzy i jej obserwatorów. Górniak zmieniła w ostatnim czasie swoje nawyki żywieniowe, co jak widać, dało bardzo pozytywne efekty. Na najnowszym zdjęciu, które udostępniła Edyta pozuje w kostiumie kąpielowym, a jej figurą zachwycili się fani. 

 

Edyta Górniak pozuje w kostiumie kąpielowym

Ostatnie zdjęcie piosenkarki spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem na Instagramie. Edyta miała na sobie strój kąpielowy, który podkreślił szczupłe nogi i zaznaczoną talię. Fani postanowili jej szczędzić artystce komplementów.

Ale pięknie Pani wygląda.
Piękne nóżki, zawsze miałaś i nadal masz.
Pani Edyto, jest Pani kwintesencją kobiecości i wrażliwości - pisali.

Jaki jest sekret figury Edyty Górniak?

Górniak w wywiadach często podkreśla, że jest wegetarianką. Wokalistka w zeszłym roku w krótkim czasie schudła aż 10 kilogramów. Jak udało się jej osiągnąć taki wynik? Szybka utrata wagi to przede wszystkim wynik stresu oraz niezwykle intensywnego trybu życia. Górniak wyznała, że przygotowania do programu "My Way" oraz próby do trasy koncertowej pochłonęły masę czasu. Na portalu Jastrząb Post czytamy, że przez pracochłonne projekty Edyta przestała spożywać regularne posiłki, a w jej diecie pojawiły się niskokaloryczne przekąski. Taki sposób odżywiania z pewnością nie jest zdrowy, chociaż przyniósł zaskakujące efekty. Piosenkarka na szczęście zwróciła uwagę, że nie może w dalszym ciągu odżywiać się w ten sposób i postanowiła skorzystać z usług kateringowych. Dzięki wynajęciu prywatnego kucharza Górniak mogła w całości skupić się na przygotowaniach do realizacji projektów i nie bać się o to, że nie dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i kalorii.

Edyta Górniak - figuraEdyta Górniak - figura Edyta Górniak - Instagram

Jak ćwiczy Edyta Górniak?

W wielu wywiadach Górniak wspomniała o tym, że stara się poświęcić kilka chwil w ciągu tygodnia na ćwiczenia. Edyta lubi zajęcia z jogi, które rozciągają spięte mięśnie. Wokalistka chwali sobie również długie spacery. Od czasu do czasu odwiedza też basen

Jak wyszczuplić nogi? Wypróbuj ćwiczenia z gumą treningową:

Zobacz wideo
Więcej o: