Kinga Rusin podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę piękną kreacją. Fani zachwycają się figurą dziennikarki

Kinga Rusin lubi podkreślać swoją talię idealnie dobranymi sukienkami. Dziennikarka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pokazała się w żółtej sukience, idealnie podkreślającej wcięcie w talii.

Kinga Rusin słynie ze swojego zamiłowania do różnych sportów. Dziennikarka zachwyciła obserwatorów na Instagramie, pokazując się w kreacji, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Rusin prowadzi bardzo aktywny tryb życia, dzięki czemu jest w doskonałej kondycji.

 

Kinga Rusin zachwyciła fanów szczupłą sylwetką - jak dieta wpływa na sylwetkę?

Dziennikarka dba o swoją figurę, regularnie ćwicząc i pilnując, aby jej dieta była bogata w wartościowe i zdrowe składniki odżywcze. Kinga znana jest również ze swojej miłości do zwierząt i zaangażowania w projekty związane z ochroną środowiska. To właśnie ze względu na przyrodę Rusin zrezygnowała z jedzenia mięsa i produktów odzwierzęcych. Pragnąc cieszyć się idealną sylwetką, dziennikarka wykluczyła niezdrowe przekąski, cukier oraz sól. Dobre samopoczucie zawdzięcza również ograniczeniu produktów mącznych oraz używek. W jej jadłospisie znajduje się dużo nieprzetworzonych warzyw i owoców. Często pije koktajl przygotowany z zielonych warzyw, który jest prawdziwą witaminową bombą. Taka dieta zbawiennie wpływa na nasz organizm, ograniczając poziom niezdrowego cholesterolu i cukru, dostarczając jednak wszystkich niezbędnych minerałów i witamin

Kinga Rusin - co trenuje?

Kinga wielokrotnie podkreślała, że nie chodzi regularnie na siłownię. Woli uprawiać różne sporty - narty, bieganie, pływanie, rower, jazda konna, a kiedyś tennis - to tylko niektóre z lubianych przez Rusin dyscyplin. Efekty widać na pierwszy rzut oka. Pod wspomnianym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wygląda pani cudnie, ale broń Boże, ani grama mniej na wadze. Ja się łapię na tym, że nie ważne, co pani ma na sobie, dla mnie pani jest zniewalająca.
Piękna jak zawsze. Cudownie pani wygląda. Boska figura

- czytamy pod wrzuconym przez dziennikarkę postem. Obserwatorzy Kingi mają rację, Rusin wygląda olśniewająco!

Gosia Andrzejewicz pilnuje formy. Zobacz, jak piosenkarka ćwiczy na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA