Edyta Pazura odsłoniła wyrzeźbiony brzuch. Jakie mięśnie! Jesteśmy pod wrażeniem

Edyta Pazura podzieliła się na InstaStories kulisami przygotowań do premiery filmu "Psy". Na załączonych nagraniach można zauważyć niesamowitą figurę celebrytki. Wybrzeźbiony brzuch jest godny pozazdroszczenia!

Edyta Pazura lubi dzielić się w sieci swoimi sposobami na utrzymanie świetnej sylwetki. Celebrytka w błyskawicznym tempie wróciła do formy po trzech ciążach, a jej szczupła figura zachwyca fanów. Na ostatnich wrzuconych przez Pazurę nagraniach na Instagramie widać, że nie traci formy. Brzuch Edyty prezentuje się fenomenalnie!

Edyta Pazura - umięśniony brzuchEdyta Pazura - umięśniony brzuch Edyta Pazura - Instagram

Edyta Pazura odsłoniła umięśniony brzuch

Brzuch celebrytki robi piorunujące wrażenie. Edyta od dłuższego czasu dba o formę. Dawniej trenowała z Anną Lewandowską, uczestniczyła również w obozie treningowym, prowadzonym przez trenerkę w Dojo Stara Wieś. Teraz gwiazda trenuje na siłowni oraz samodzielnie w domu, dzięki czemu jest w świetnej kondycji. Podczas ćwiczeń, Edyta łączy elementy treningu cardio i tańca. Na pewno przy utrzymaniu takiej figury pomaga zrównoważona dieta, bogata w witaminy i potrzebne składniki odżywcze. Pazura prowadzi bardzo aktywny i wymagający tryb życia, a zawsze wygląda pięknie. Podziwiamy formę celebrytki!

Edyta podkreśla, że regularne odwiedzanie siłownię, oprócz zauważalnych efektów w rzeźbieniu sylwetki, pozytywnie wpływa na jej samopoczucie. Podczas treningów wytwarzają się endorfiny, które wprawiają nas w dobry nastrój na resztę dnia. Na brzuchu Pazury nie zobaczymy ani grama zbędnego tłuszczu - ćwiczenia i stosowana przez gwiazdę dieta przynoszą spektakularne efekty. 

Cezary Pazura podziwia swoją żonę

Na Instagramie możemy znaleźć wiele komentarzy, które pod zdjęciami gwiazdy zostawia jej mąż. Cezary wielokrotnie podkreśla, że Edyta jest niesamowitą kobietą:

Jest moc! I uroda! Zachwycasz mnie codziennie

- można przeczytać pod jednym z wpisów opublikowanych przez Pazurę. Para zawsze wzajemnie się wspiera. Na wspólnych zdjęciach, którymi lubi się dzielić Edyta w sieci, widać, że kobieta dba również o formę męża. 

Sandra Kubicka wróciła do treningów po długiej przerwie, zobacz jakie ćwiczenia wykonuje:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.