Joanna Moro o figurze w czasie ciąży. "Swoją sylwetkę zawdzięczam zdrowemu rozsądkowi"

Joanna Moro podczas ciąży cały czas prowadzi aktywny tryb życia. Aktorka udowania, że nie trzeba unikać aktywności fizycznej w tym wyjątkowym czasie.

Joanna Moro przez ostatnie tygodnie spotyka się z falą hejtu. Wiele osób uważa, że jej obecny tryb życia może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Gwiazda odpowiada na negatywne komentarze, zaznaczając, że należy najpierw zapoznać się z dostępnymi informacjami na temat ćwiczeń w ciąży, a dopiero potem dzielić się opiniami.

 

Joanna Moro o ćwiczeniach w czasie ciąży

Gwiazda niedawno ruszyła z kanałem na platformie Youtube, gdzie razem z ekspertkami pokazuje ćwiczenia, które mogą wykonywać kobiety w ciąży. Moro podkreśla, jak ważne są treningi w czasie tych kilku miesięcy. Najnowszy wpis na Instagramie jest skierowany również do osób, które zastanawiały się, czy aktywność fizyczna Joanny nie stanowi zagrożenia dla dziecka:

Swoją sylwetkę w ciąży zawdzięczam zdrowemu rozsądkowi! Ćwiczyłam, pływałam, podróżowałam, odżywiałam się, pracowałam i odpoczywałam z głową, uważnie słuchając swego organizmu i intuicji

- napisała Moro na Instagramie. Aktorka zachęca swoich fanów do sprawdzenia, jakie ćwiczenia pomogą przy bólach pleców:

Tym razem będą to ćwiczenia z piłką dla kobiet w ciąży, które w każdej z ciąż uprawiałam i uwielbiałam. Szczególnie na końcówce ciąży i po porodzie - piłka jest zbawienna . Przed, bo tylko na niej mogę siedzieć bez bólu lędźwi, po - bo to jest najlepszy uspokajacz dla dziecka i trening w połogu. Zajęcia prowadzi doświadczona trenerka Agata Molenda

- po wypowiedzi gwiazdy widać, że Joanna stara się poprzeć swoje działania opiniami doświadczonych specjalistów. Moro zależy na tym, aby przekonać do ćwiczeń w czasie ciąży i uświadomić przyszłe mamy, że takie treningi są wskazane i nie stanowią zagrożenia dla dziecka. Chcąc zacząć wykonywać ćwiczenia, pamiętajmy jednak, aby najpierw skonsultować się z lekarzem.

Ćwiczenia na siłowi w czasie ciąży? Ashley Graham podzieliła się nagraniem wideo ze swojego treningu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.