Lenka Klimentova chwali się nagim brzuchem. Nie dziwimy się, bo ma czym! "Mocne zdjęcie"

Lenka Klimentová jest tancerką i instruktorką fitness. Żona Jana Klimenta olśniewa zgrabną figurą, a umięśniony brzuch robi piorunujące wrażenie.

Lenka Kliment zyskała duży rozgłos, dzięki udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Tancerka prowadzi aktywny tryb życia i zachwyca swoim wysportowanym ciałem. Gwiazda lubi dzielić się swoją wiedzą w sieci i pomagać obserwatorom w treningach. Lena jest również instruktorką fitness. Na najnowszym zdjęciu Kliment pochwaliła się pięknie umięśnionym brzuchem

 

Lenka Klimentová oczarowała fanów umięśnionym brzuchem

Tancerka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej wytrenowane mięśnie brzucha. Świetnie wyrzeźbione ciało Lena zawdzięcza ćwiczeniom oraz treningom tańca. Obserwatorzy Kliment nie kryją podziwu:

Jakie mięśnie brzucha, pięknie.
Te ciało, jestem zazdrosna! Uwielbiam to mało powiedziane.
Mocne zdjęcie a ciało pięknie wymodelowane.

- czytamy w komentarzach pod wpisem tancerki. Lena codziennie ma do czynienia ze sportem, dlatego utrzymanie tak świetnej sylwetki nie jest problemem. Gwiazda często umieszcza na Instagramie zdjęcia i wideo proponowanych treningów, starając się dostarczyć swoim obserwatorom jak najwięcej motywacji oraz inspiracji, jakie ćwiczenia wykonywać, aby szybko przyniosły efekty. 

Lenka Klimentova w "Tańcu z Gwiazdami"

Lenka Klimentova po raz pierwszy w najpopularniejszym tanecznym show wzięła udział w 2018 roku, gdzie z jej pomocą pierwsze taneczne kroki stawiał Jarosław Kret. Na scenie show po raz pierwszy pojawiła się podczas szóstej edycji, w pokazowym tańcu u boku męża, Jana Klimenta, który również bierze udział w kolejnych edycjach programu. 

Jak wyszczuplić talię? Zobacz naszą propozycję świetnego treningu:

Zobacz wideo
Więcej o: