Magda Gessler w roli ambasadorki Body Chief. Gwiazda obiecuje, że takich dań w cateringu dietetycznym jeszcze nie było

Magda Gessler ujawniła nową współpracę. Celebrytka została mecenasem smaku cateringu dietetycznego Body Chief. Na Instagramie obiecuje pyszne dania.

Magda Gessler to znana polska restauratorka. Jest niekwestionowanym autorytetem w branży gastronomicznej. Jej program "Kuchenne rewolucje" oglądają miliony Polaków. Teraz nawiązała współpracę z cateringiem dietetycznym Body Chief.

Magda Gessler jako ambasadorka Body Chief

Magda GesslerMagda Gessler instagram.com/magdagessler_official

Fakt ten nie powinien budzić ogromnego zdziwienia. W ostatnich latach diety pudełkowe zyskały na ogromnej popularności. Ułatwiają wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych i utrzymanie właściwego sposobu odżywiania się.

Niemniej jednak współpraca z Magdą Gessler brzmi bardzo obiecująco. Poszczególne dania będą tworzone według jej receptur i konsultowane z dietetykami Body Chief. Celebrytka przyznała na Instagramie, że dania sygnowane naklejką z jej nazwiskiem są czymś zupełnie nowym i zaskakującym, jak na standardy cateringów dietetycznych.

Diety Body Chief dostępne są w Polsce, Londynie i Berlinie. Jest to jeden z najpopularniejszych cateringów dietetycznych na rynku. Z ich usług korzysta szerokie grono celebrytów. Na kanale Body Chief na YouTube pojawiły się również nagrania wideo z udziałem Magdy Gessler. W jednym z nich zdradza, jak przygotowywana jest zupa grzybowa według jej przepisu.

MZ

Magda Gessler o "zielonych posiłkach" i tańcu: "Ja kwitnę!"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.