Julia Wieniawa w skąpym bikini na Instagramie wspomina wakacje. Skomentował Wujaszek Liestyle. "Znam typa?"

Julia Wieniawa udostępniła na Instagramie zdjęcie, które od razu zostało zauważone przez jej fanów. Sylwetka aktorki w skąpym bikini zdecydowanie robi wrażenie.

Julia Wieniawa jest uznawana za jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce. Aktorka niejednokrotnie podkreślała na Instagramie, jak ważny jest dla niej aktywny tryb życia. Stara się regularnie trenować i utrzymuje zdrową dietę.

Julia Wieniawa w seksownym bikini na Instagramie

W najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się swoją sylwetką w skąpym, białym kostiumie kąpielowym. Zaznaczyła jednak, że jest to zdjęcie z jej listopadowego urlopu na Bali i napisała, że tęskni za tym miejscem.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/juliawieniawa

Sylwetka Julii na zdjęciu sprzed półtora miesiąca robi wrażenie. Od czasu kiedy zostało zrobione celebrytka nadal konsekwentnie pracuje nad swoim wyglądem, więc możemy domyślać się, że te minione 6-7 tygodni na pewno nie pogorszyły jej formy.

Poza zdjęciem uwagę przykuwają też komentarze napisane przez jej followersów. Większość z nich to komplementy, ale pojawiło się też kilka zaskakujących wpisów. Autorem jednego z nich jest Wujaszek Liestyle czyli Michał Paweł Wilczewski, znany warszawski fotograf. Celebryta zasugerował, że Bali to chłopak aktorki i zapytał czy go zna. Tak suchego żartu raczej nikt się nie spodziewał.

Kim jest Bali? Znam typa?

Komentarze pod postem Julii WieniawyKomentarze pod postem Julii Wieniawy instgram.com/juliawieniawa

MZ

Julia Wieniawa po wakacjach wróciła na siłownię

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.