Maria Prokop podjęła się realizacji noworocznego wyzwania treningowego. Gwiazda zainspirowała swoje fanki

Maria Prokop podzieliła się na Instagramie swoim noworocznym postanowieniem odnośnie ćwiczeń. Żona Marcina Prokopa zdecydowała się wypróbować nowe ćwiczenie.

Maria Prokop uwielbia zajęcia z jogi. Żona Marcina Prokopa na co dzień prowadzi zajęcia, instruując Polki, w jaki sposób wykonać konkretne pozy. Menedżerka jest niezwykle wysportowana i elastyczna, dzięki wspomnianym treningom. Okazuje się jednak, że niektóre figury nawet dla Marii mogą stanowić wyzwanie. O czym mowa?

 

Maria Prokop chce nauczyć się stać na głowie

Maria postanowiła w tym roku ruszyć z nowymi wyzwaniami. Żona popularnego dziennikarza chce nauczyć się stania na głowie. Pomysł wprowadziła już w życie i zaczęła ćwiczenia przygotowujące do wykonania akrobacji:

Zaczęłam już codzienną praktykę według handstand-masterki Dagajoga. Trzy razy po minucie stania na rękach twarzą do ściany, kość ogonowa ściągnięta w dół, oddech do bocznym żeber. Na razie 45 sekund i jestem czerwona jak wielki pomidor i coś mi w barku skrzypi, ale mam nadzieje że ciało podda się tej terapii

- wyznała w najnowszym wpisie na Instagramie. Długie stanie na rękach nie jest łatwym ćwiczeniem. Wymaga determinacji, zachowania równowagi i prawidłowego oddychania. Fani Marii są zachwyceni jej pomysłem i sami chcą spróbować ćwiczenia:

Przyłączam się do wyzwania.
Też mam taki cel, życzę nam powodzenia.
Powodzenia! Też marzy mi się stanko, inspirujesz

- czytamy pod wspomnianym postem Prokop. Profil gwiazdy jest pełen motywacji do ćwiczeń i, jak widać, inspiruje wiele kobiet, które pragną zacząć przygodę z jogą

Maria Prokop prowadzi zajęcia z jogi

Maria Prokop lubi dzielić się swoimi pasjami, wrzucając zdjęcia do sieci. Żona Marcina prowadzi motywujący profil na Instagramie, który nawiązuje do jej codziennych zajęć. Maria jest instruktorką jogi w jednej z warszawskich szkół. Prokop przekonuje, że treningi nie są trudne, a mogą przynieść dla naszego ciała i samopoczucia wiele korzyści. 

Jak zacząć domowe treningi jogi? Zobacz nasze rady dla początkujących: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.