Sandra Kubicka wróciła do treningów po ośmiu miesiącach przerwy. Gwiazdę wspiera trener personalny

Sandra Kubicka przyznała się na instastories, że ostatnio trenowała... aż osiem miesięcy temu! Modelka postanowiła wrócić do treningów, by wzmocnić sylwetkę.

Sandra Kubicka zachwyca swoją wyjątkowo szczupłą figurą. Niedawno część instagramowych obserwatorów modelki stwierdziło, że gwiazda wygląda za chudo. Kubicka wrzuciła na relację nagrania, na których widzimy, jak trenuje motywowana i instruowana przez trenera personalnego. Sandra postanowiła wrócić do ulubionych i przynoszących wiele radości treningów.

Zobacz wideo

Sandra Kubicka ćwiczy po ośmiu miesiącach przerwy

Kubicka często podkreślała na Instagramie, że nie może ostro trenować ze względów zdrowotnych. Sandra walczy z zespołem policystycznych jajników. Podczas najgorszych momentów gwiazda przytyła kilkanaście kilogramów. Później przed wylotem do Stanów dowiedziała się, że przez nieprawidłowe leczenie kobiecej przypadłości powstał guz. Modelka przeszła prawdziwe załamanie. Po zmienieniu lekarza i postawieniu prawidłowej diagnozy oraz leczeniu Kubicka czuje się znacznie lepiej. Przy chorobie bardzo pomogła zmiana diety - gwiazda zaczęła sama przygotowywać posiłki z warzyw i owoców pochodzących z ekologicznych źródeł.

Modelka postanowiła po długiej przerwie wrócić do ulubionych treningów. Sandra zaczęła od ćwiczeń z ciężarkami i talerzami treningowymi. Nad Kubicką czuwa trener personalny, który pilnuje, aby ruchy zostały wykonane prawidłowo. Gwiazda będzie systematycznie wracać do dawnego tempa. 

Sandra Kubicka schudła podczas "Tańca z Gwiazdami"

Modelka wzięła udział w ostatniej edycji popularnego tanecznego show TVN-u. Tygodnie pracy nad układami tanecznymi były naprawdę intensywne i wpłynęły na sylwetkę Sandry, która zdradziła, że zgubiła kilka centymetrów w udach i talii. Podczas uczestnictwa w programie Kubicka spędzała w pędzie po 12 godzin dziennie. Wielogodzinne próby przyniosły celebrytce spory sukces; Kubicka zajęła w "Tańcu z Gwiazdami" trzecie miejsce. 

Szczere rozmowy z Sandrą Kubicką. Zobacz, co zdradziła nam gwiazda w  "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.