Angelika Mucha pojawiła się na siłowni. Youtuberka chce wrócić do formy po świętach. Nie jest łatwo

Angelika Mucha po dłuższej przerwie wróciła do zajęć z trenerem personalnym. Infulencerka bierze się za siebie i zaczyna intensywne treningi na siłowni.

Angelika Mucha stara się utrzymać swoją szczupłą sylwetkę. Od czasu, gdy młoda celebrytka postanowiła regularnie ćwiczyć na siłowni, znacznie poprawiła się jej kondycja. Sama youtuberka wielokrotnie mówiła o tym, że nie przepada za aktywnością fizyczną - do treningów przekonał ją dopiero Tadeusz Gauer, który prowadzi i układa ćwiczenia dla wielu polskich gwiazd.

Zobacz wideo

Angelika Mucha wraca po świętach na siłownię

Angelika po długiej świątecznej przerwie wróciła do ćwiczeń. Trenuje pod okiem profesjonalnego instruktora, Tadeusza Gauera, który ćwiczy również m.in. z Dawidem KwiatkowskimJulią Wieniawą oraz Michałem Szpakiem. Na udostępnionych przez Muchę i Gauera nagraniach wideo możemy zobaczyć, jakie figury wykonuje gwiazda. Podczas zajęć wykorzystuje sztangę, gumy i taśmy treningowe oraz dysk do ćwiczeń. Przyglądając się wyczynom Muchy widać, że treningi są dość intensywne i angażują do pracy całe ciało. Dzięki wykorzystaniu takich akcesoriów jak taśmy treningowe, wykonywane ruchy wymagają użycia większej siły, co wzmacnia nasze mięśnie

Angelika Mucha - czy stosuje dietę?

Nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia, zwłaszcza przy intensywnych treningach, jest odpowiednio dobrana dieta. Niestety, Angelika nie ujawniła, jak wygląda jej jadłospis. Z instastories infulencerki, która czasami wrzuca zdjęcia swoich posiłków, domyślamy się, że zawierają one odpowiednią ilość białka. Dość często na śniadanie Mucha zjada omlety na słodko, które dostarczają energii i cukru. Z niecierpliwością czekamy, aż młoda gwiazda powie o swojej diecie coś więcej - trzeba przyznać, że jej sylwetka nawet po przerwie w treningach wygląda świetnie!

Szukasz motywacji? Zobacz intensywny trening Julii Wieniawy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.