Znana trenerka fitness zachęca do nietypowego treningu. Gosia Reysner pokazuje, jak ćwiczyć z taśmami

Gosia Reysner podzieliła się na Instagramie nowym treningiem, który zawiera klasyczne ćwiczenia, urozmaicone użyciem taśm treningowych. W ten sposób zwiększysz stopień trudności wykonywanych ruchów.

Gosia Reysner to znana trenerka fitness, która należy do "Healthy Teamu" Anny Lewandowskiej. Gwiazda codziennie dzieli się swoimi propozycjami treningowymi na Instagramie. W najnowszym wpisie trenerka zachęca do wykorzystania podczas zajęć taśm treningowych.

 

Gosia Reysner pokazuje, jak ćwiczyć z taśmami treningowymi

Trenerka zapewnia, że użycie taśm przy klasycznych ćwiczeniach, takich jak pompki, planki, czy przysiady zdecydowanie wzmacnia trudność oraz efekty wykonywanego treningu. Gosia pokazała na powyższym wideo, jak wygląda wykonanie poszczególnych figur:

Pozycje w podporze bardzo mocno angażują cały core - zaangażowanie mięśni brzucha i pleców. Do tego praca nad siłą i koordynacją w jednym- zapewnia Reysner.

Każde z zaprezentowanych ćwiczeń wykonujemy w trzech seriach. Treningi w podporze po 8-12 powtórzeń, spięcia brzucha - 16 powtórzeń. Wprowadzenie urozmaiceń do zajęć pod postacią użycia taśm treningowych, może być doskonałą propozycją do zmobilizowania się, aby wrócić w styczniu na siłownię. Na załączonym wideo możemy zobaczyć, jak Małgosia wykonuje brzuszki, deskę oraz podciągnięcia nóg, zawieszonych na taśmach w podporze na rękach. Trening wygląda imponująco, a sama gwiazda zapewnia, że jest naprawdę męczący i może spowodować zakwasy. Dzięki temu, że angażuje wiele partii mięśni, sprawdzi się przy budowaniu kondycji i spalaniu zbędnych kilogramów. Wykorzystane przez Gosię taśmy treningowe znajdują się na wyposażeniu siłowni, można również zakupić własne taśmy w sklepach ze sprzętem sportowym. Oferowane zestawy zawierają wyposażenie umożliwiające trenowanie zarówno w domu, jak i na dworze. 

Jaki trening na nogi polecają trenerki? Zobacz ćwiczenia, które proponuje Gosia Gałkowska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.