Anna Wendzikowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni: Ty to potrafisz zmobilizować człowieka do diety

Anna Wendzikowska na każdym zdjęciu wygląda zjawiskowo, a jej szczupła sylwetka staje się motywacją do ćwiczeń dla wielu fanów. Gwiazda od kilku miesięcy trenuje, a efekty są widoczne gołym okiem.

Anna Wendzikowska posiada niezwykle szczupłą sylwetkę. Gwiazda często wspomina o tym, że figurę zawdzięcza dobrym genom, a ćwiczyć zaczęła niedawno, aby poprawić swoją kondycję. Fani dziennikarki zauważają pierwsze efekty wspomnianych treningów. Zmiany w sylwetce Wendzikowskiej stały się motywacją do rozpoczęcia ćwiczeń i diety

 

Anna Wendzikowska zachwyca figurą na Instagramie 

Dziennikarka często dzieli się w sieci swoimi zdjęciami. Obserwatorzy podziwiają niezmiennie szczupłą sylwetkę, która dla wielu osób staje się wzorem do naśladowania:

Ty to potrafisz zmobilizować człowieka do diety, jak nikt. Już żałuję za tego naleśnika z nutellą.
Jak można mieć taką figurę po dwóch ciążach. Ja po jednej nie mogę dojść do siebie.
Cóż za obłędna figura

- czytamy pod najnowszym zdjęciem Anny.

Niedawno Wendzikowska przyznała się, że zaczęła ćwiczyć na siłowni, aby zyskać lepszą kondycję i nieco wyrzeźbić mięśnie:

Zawsze byłam szczupła, zawsze się ruszałam. Ale nigdy tak naprawdę nie byłam w dobrej formie. Ćwiczę dwa razy w tygodniu. Widzę pierwsze efekty i bardzo mnie to motywuje

- wyznała gwiazda we wcześniejszych wpisach na Instagramie. Trzeba przyznać, że można już zauważyć efekty ćwiczeń. Zgrabne i smukłe nogi Anny wyglądają na nieco bardziej umięśnione, a piękne wcięcie w talii robi ogromne wrażenie. Po Wendzikowskiej w ogóle nie widać dwóch ciąż. 

Anna Wendzikowska opowiedziała o swojej diecie

Przy pilnowaniu linii niezbędna jest prawidłowa dieta, która dostarczy potrzebnych witamin i minerałów. Anna przyznała się, że nie je mięsa, co rekompensuje odpowiednią porcją warzyw i owoców. W jej jadłospisie znajduje się również dużo zdrowych, organicznych soków oraz duże ilości wody, która jest niezwykle istotna, przy regularnych ćwiczeniach. Zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia gwiazdy przynosi zauważalne efekty.

Jak dbać o formę? Zobacz motywujący trening Jessici Mercedes: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.