Kate Beckinsale przed galą Critics Choice Awards. Pokazała, jak bardzo jest rozciągnięta. Robi wrażenie!

Kate Beckinsale szykowała się na galę Critics Choice Awards. Aktorka zdradziła, jak wyglądają przygotowania do wyjścia za kulisami. Gwiazda jest świetnie rozciągnięta.

Kate Beckinsale to amerykańska aktorka, znana m.in. z roli w takich produkcjach, jak "Aviator" czy serii "Underworld". Gwiazda może pochwalić się szczupłą sylwetką i zarysowanymi mięśniami brzucha. W najnowszym poście na Instagramie mogliśmy zobaczyć, jak Kate rozciąga się przed wyjściem na galę. Jej kondycja robi wrażenie!

 

Kate Beckinsale zachwyca kondycją i wysportowanym ciałem

W obszernym wywiadzie, udzielonym dla amerykańskiego wydania czasopisma "Women's Health", Kate podzieliła się historią, w jaki sposób zaczęła ćwiczyć i pilnować diety. Beckinsale przyznała:

Zawsze wszystko przeżywam. Jeśli czuję stres, odczuwam go zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dlatego idealnym rozwiązaniem do pozbycia się napięcia okazały się ćwiczenia

- powiedziała Kate w udzielanym wywiadzie. Na wspomnianym nagraniu wideo, którym gwiazda podzieliła się na Instagramie widać, że treningi przynoszą świetne efekty; oprócz pięknej sylwetki, Kate może pochwalić się świetnym rozciągnięciem oraz doskonałą kondycją. Zaskoczeni fani zostawili komentarze pod wpisem:

To jest niesamowite.
Najwyższy poziom rozciągnięcia, wow

- czytamy pod zamieszczonym przez gwiazdę wideo.

Jak wygląda trening i dieta Kate Beckinsale?

Aktorka ćwiczy rankami sześć razy w tygodniu. Na siłowni wykonuje trening całego ciała, który skomponowany jest z ośmiu różnych ćwiczeń, każdy angażujący naraz dwie partie mięśni. Na zajęciach wykonuje również ćwiczenia cardio, które zajmują od 90 do 120 sekund. Intensywny trening trwa przez 45 minut. 

W jej jadłospisie znajduje się dużo protein, których dostarcza kurczak oraz jajka i masło roślinne. W ciągu dnia gwiazda spożywa dużo sałatek z rzodkiewkami, brukselką, olejem szafranowym oraz łososiem. Ulubioną przekąską aktorki są domowo robione chipsy ziemniaczane. 

Pamiętaj o rozciąganiu przed i po treningu! Zobacz, jakie ćwiczenia rozciągające wykonuje Julia Wieniawa: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.