Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Aktorka zdradziła, czego unika w diecie

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się radosną informacją. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka zdradziła, jak wygląda jej obecna dieta.

Martę Żmudę Trzebiatowską możemy oglądać w nowym sezonie serialu "Blondynka". Aktorka kilka tygodni temu potwierdziła, że jest w ciąży. Gwiazda rzadko wypowiada się na temat żywienia, czy ćwiczeń. Tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. 

 

Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka

Aktorka i jej mąż, Kamil Kula, są rodzicami urodzonego w 2017 Bruna. Chłopiec już w tym roku zostanie starszym bratem. Żmuda zawsze zachwycała szczupłą sylwetką, nie zdradzając swoich sposobów na utrzymanie figury. Aktorka wygląda promiennie i szczęśliwie w obecnym stanie, co nie pozostało nie zauważone przez media, podczas promocji "Blondynki". Aktorka dla magazyny "Plejada" zdradziła, co ją łączy z serialową postacią:

Wychowałam się wśród zwierząt, więc też w pełnym poszanowaniu dla naszych braci mniejszych. Jestem totalną psiarą i mam na ich punkcie bzika (...). Dzieci i zwierzęta to tematy, którym jestem oddana i zawsze będę o nich walczyć, bo nie mają słyszalnego głosu

- przyznała aktorka. Żmuda Trzebiatowska powiedziała, że z tego powodu stara się ograniczać spożywanie mięsa, co jednak nie jest proste w jej przypadku:

Jem mięso, ale bardzo niechętnie. Gdyby nie to, że w moim domu wszyscy tego mięsa potrzebują, to ja bym mogła z niego zrezygnować, gdyby to był tylko mój wybór. Moje mięsne wybory są jednak takie, że właściwie szkody zwierzętom i środowisku nie czynię

- stwierdziła gwiazda. Marta prezentuje się zachwycająco, a obecny stan zdecydowanie jej służy. Czekamy na więcej informacji dotyczących ciąży aktorki. Bruno będzie miał brata, czy siostrę?

Jak trenować w ciąży? Zobacz ćwiczenia, które wykonuje znana modelka plus size, Ashley Graham: 

Zobacz wideo
Więcej o: