Kelsey Wells ujawniła swój ulubiony trening na nogi i pośladki. Znana influencerka zapewnia, że te cztery ćwiczenia są naprawdę skuteczne

Kelsey Wells udostępniła nagranie, na którym wykonuje swoje ulubione ćwiczenia na wzmocnienie i wymodelowanie mięśni nóg oraz pośladków. Influencerka potwierdza, że krótka seria skutkuje imponującymi rezultatami.

Kelsey Wells to jedna z najbardziej znanych fit influencerek. Słynie ze zgrabnej sylwetka i pięknie wyrzeźbionych mięśni. Jej Instagram to prawdziwa kopalnia inspiracji. Udostępnia na nim motywujące zdjęcia z treningów, wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia oraz przepisy na fit posiłki. Pokazuje również efekty osiągane przez swoje fanki po wykonywaniu jej autorskich programów treningowych.

Ostatnio postanowiła zdradzić followersom również swoje ulubione ćwiczenia na dolne partie ciała. Influencerka zapewnia, że po ich regularnym wykonywaniu efekty na pewno będą nie tylko odczuwalne, ale również zauważalne.

 

Cały trening składa się z czterech ćwiczeń. Kelsey nie narzuciła jednak liczby powtórzeń, ani obciążeń z jakimi powinno się je robić. Te kwestie najlepiej dobrać do indywidualnych możliwości i zwiększać ilość powtórzeń bądź ciężar wraz z czasem.

Ćwiczenia wchodzące w skład serii to:

Przysiady sumo: Nałóż sztangę na barki i rozstaw nogi szerzej niż na szerokość bioder, a następnie wykonaj przysiad.

Wznosy bioder: Połóż się na macie i nałóż sztangę w okolicy kolców biodrowych. Ugnij nogi i unoś biodra wraz ze sztangą.

Martwy ciąg: Chwyć sztangę dłońmi i ustaw nogi mniej więcej na szerokość bioder. Następnie wypychaj biodra do tyłu, minimalnie zginając kolana.

Przysiady sumo z pulsowaniem: Wykonuj je dokładnie tak jak przysiady sumo z tym wyjątkiem, że nie podnoś się od razu do samej góry. Po zejściu w dół, przejdź do półprzysiadu, a następnie ponownie skieruj się do dołu i dopiero wróć do pozycji wyjściowej.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.