Adrianna Palka pokazuje z jakim treningiem najlepiej wystartować w tym roku. Te ćwiczenia bez problemu możesz wykonać w domu

Adrianna Palka udostępniła na swoim Instagramie nowy zestaw ćwiczeń. Ten trening pozwala na skuteczne wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji.

Adrianna Palka nie traci werwy w 2020 roku. W najnowszym poście na Instagramie rzuca swoim followersom sportowe wyzwanie. Trening, który udostępniła to niezły wycisk. Ćwiczenia poprawiają kondycję i równocześnie wzmacniają mięśnie korpusu.

Adrianna Palka mocno motywuje do ćwiczeń w 2020 roku

Influencerka stworzyła trzy zestawy treningowe. W nagraniu wideo na swoim Instagramie pokazuje jak poprawnie je wykonać.

 

Pierwszy zestaw obejmuje trzy ćwiczenia w podporze przodem. Należy go powtórzyć trzykrotnie, a na każde ćwiczenie poświęcić 30 sekund. Jego efekt wzmocni nałożona na kostki guma treningowa.

Lifty: Unoś naprzemiennie nogi w podporze przodem.

Wspinaczka górska: Przyciągaj kolana w podporze przodem.

Podskoki na zewnątrz: Wykonuj pajacyki w podporze przodem.

Na drugi zestaw również składają się trzy ćwiczenia. Tak jak poprzedni go też najlepiej wykonać z użyciem gum treningowych. Każde ćwiczenie powinno zająć 30 sekund, a całą serię najlepiej powtórzyć trzykrotnie.

Odwrócony rowerek: Usiądź na macie i podeprzyj się łokciami. Następnie wysuwaj naprzemiennie nogi.

Skosy: Połóż się na macie, unieś nogi i zegnij pod kątem 90. stopni. Następnie unieś korpus jak podczas robienia klasycznych brzuszków i sięgaj dłońmi do nogi po przeciwnej stronie.

Spięcia z nogami pod kątem 90. stopni: Połóż się na macie, unieś nogi i zegnij pod kątem 90. stopni. Następnie wykonuj krótkie spięcia brzucha i sięgaj dłońmi w kierunku ud.

Ostatni zestaw to tabata, która obejmuje tylko jedno ćwiczenie. Należy je jednak powtórzyć osiem razy w seriach po 20 lub 10 sekund.

Burpees: Wykonaj przysiad i wyrzuć nogi do tyłu. Następnie powróć nogami do przysiadu i podskocz.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.