Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Trenerka przypomina, jak ważne jest zdrowe odżywianie w czasie ciąży

Anna Lewandowska wspomina beztroskie chwile ostatniego urlopu, dzieląc się na Instagramie pięknym zdjęciem. Gwiazda fitness postanowiła poruszyć ważną kwestię, dotyczącą odżywiania w czasie ciąży.

Anna Lewandowska jest już w szóstym miesiącu ciąży. Trenerka na bieżąco dzieli się zdjęciami, pokazującymi coraz większy brzuszek. Gwiazda promienieje i nie może doczekać się powitania na świecie drugiego dziecka. Cały czas stara się również uświadamiać swoje obserwatorki o roli ćwiczeń i zdrowego odżywiania w czasie tych niezwykłych dziewięciu miesięcy.

 

Anna Lewandowska pozuje z ciążowym brzuszkiem i mówi o zdrowym odżywianiu

Trenerka na początku wspomnianego wpisu podkreśla, że jest zadowolona z tego, że świadomość zdrowego odżywiania cały czas rośnie. Anna postanowiła zaznaczyć, że jest to dla niej bardzo ważny temat, szczególnie w obecnym czasie. Lewandowska zauważyła, że:

To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione. Okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, lecz także na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych

- oznajmiła trenerka na Instagramie. Jak podkreśla Anna, dziecko rozwija się w bardzo szybkim tempie, zwłaszcza w ciągu pierwszych 1000 dni od poczęcia, dlatego podczas tego okresu niezwykle ważne jest pilnowanie przez przyszłe mamy zdrowej diety. To zadziwiająca i bardzo cenna informacja. Post jest licznie komentowany przez obserwatorki Lewandowskiej:

Zawsze zwracałam uwagę na to, co jem ja i moja rodzina! Wiele osób się ze mnie śmiało i mówiło, że mam obsesję, ale widzę, że teraz też zaczynają być świadomi! 
Dziękuję za wiele informacji i życzę ci miłego weekendu, kochana Anno

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem. Lewandowska cały czas stara się podkreślać, jak ważna jest dieta oraz ćwiczenia, dzieląc się na Instagramie oraz blogu przykładowymi przepisami oraz propozycjami treningów, również dla kobiet w ciąży. 

Urocze wideo Anni i Klary Lewandowskich. Mama z córką ćwiczą razem na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (10)
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Trenerka przypomina, jak ważne jest zdrowe odżywianie w czasie ciąży
Zaloguj się
 • fafikrafikpadre

  Oceniono 4 razy 4

  Rzygać mi się chce od informacji na temat pary , która nie ma nic do zaoferowania światu.

 • dank-a11

  Oceniono 4 razy 4

  Boze, ilez mozna.Kobieto, az sie chce zyczyc Ci wszystkiego najgorszego przez to Twoje wyskakiwanie z kazdego kata i o kazdej porze. Ma sie juz dosyc Ciebie, Twojego "brzuszka" i Twojej glupoty.Zniknij wreszcie i daj od siebie odpoczac.

 • traszka777

  Oceniono 4 razy 4

  Lewandowska - pierwsza kobieta świata w ciąży. Słuchajta, co ma do powiedzenia, bo inaczej żadna z was nie urodzi tak jak trzeba!

 • gapcio2010

  Oceniono 4 razy 4

  Aniu, zjedz wreszcie snickersa.....

 • sally30

  Oceniono 4 razy 4

  Ileż można wywalać ten brzuchol, lewa to lewa tamto, przestań się w końcu mądrować i zamij się tym brzuchem i dzieckiem.

 • pislamabad

  Oceniono 4 razy 4

  "Szybki rozwój przez 1000 dni od poczęcia" o żeszz - to Bajenn ogarnia swym power-rozumkiem od razu cały okres od zawiązania zygoty aż do 2 roku życia dziecka. Fiu fiu

 • farcry3

  Oceniono 3 razy 3

  Ania jest tak interesującym człowiekiem, że z zapartym stolcem czekam na każde info byAnn. Ludzie co prawda latami studiują medycynę, biochemię, fizjologię etc. ale Ania i tak ich wszystkich zagina. Proponuję nominację Anny L. do nagrody Nobla.

 • 87654321ja

  Oceniono 3 razy 3

  Zaraz zwymiotuję. Pani Lewandowska bardzo źle działa na mnie działa. Jest ciężkostrawna.

 • uzyjdo30znakow

  Oceniono 3 razy 3

  Myślę, że Anna Lewandowska powinna zrobić wszystkim psikusa i pokazać zdjęcie bez ciążowego brzuszka. Odpiąć go sobie na przykład i zaprezentować sześciopak, a co!
  Boty wam generują tytuły czy po prostu zatrudniacie kretynów na portalu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX