Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Trenerka przypomina, jak ważne jest zdrowe odżywianie w czasie ciąży

Anna Lewandowska wspomina beztroskie chwile ostatniego urlopu, dzieląc się na Instagramie pięknym zdjęciem. Gwiazda fitness postanowiła poruszyć ważną kwestię, dotyczącą odżywiania w czasie ciąży.

Anna Lewandowska jest już w szóstym miesiącu ciąży. Trenerka na bieżąco dzieli się zdjęciami, pokazującymi coraz większy brzuszek. Gwiazda promienieje i nie może doczekać się powitania na świecie drugiego dziecka. Cały czas stara się również uświadamiać swoje obserwatorki o roli ćwiczeń i zdrowego odżywiania w czasie tych niezwykłych dziewięciu miesięcy.

 

Anna Lewandowska pozuje z ciążowym brzuszkiem i mówi o zdrowym odżywianiu

Trenerka na początku wspomnianego wpisu podkreśla, że jest zadowolona z tego, że świadomość zdrowego odżywiania cały czas rośnie. Anna postanowiła zaznaczyć, że jest to dla niej bardzo ważny temat, szczególnie w obecnym czasie. Lewandowska zauważyła, że:

To, że dieta kobiet w ciąży wpływa na nawyki żywieniowe dziecka w przyszłości zostało wielokrotnie udowodnione. Okazuje się, że już podczas życia płodowego nasze maluszki poznają smaki potraw spożywanych przez swoje mamy. Te doświadczenia wpłyną nie tylko na ich preferencje smakowe w przyszłości, lecz także na prawidłowe kształtowanie się nawyków żywieniowych

- oznajmiła trenerka na Instagramie. Jak podkreśla Anna, dziecko rozwija się w bardzo szybkim tempie, zwłaszcza w ciągu pierwszych 1000 dni od poczęcia, dlatego podczas tego okresu niezwykle ważne jest pilnowanie przez przyszłe mamy zdrowej diety. To zadziwiająca i bardzo cenna informacja. Post jest licznie komentowany przez obserwatorki Lewandowskiej:

Zawsze zwracałam uwagę na to, co jem ja i moja rodzina! Wiele osób się ze mnie śmiało i mówiło, że mam obsesję, ale widzę, że teraz też zaczynają być świadomi! 
Dziękuję za wiele informacji i życzę ci miłego weekendu, kochana Anno

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem. Lewandowska cały czas stara się podkreślać, jak ważna jest dieta oraz ćwiczenia, dzieląc się na Instagramie oraz blogu przykładowymi przepisami oraz propozycjami treningów, również dla kobiet w ciąży. 

Urocze wideo Anni i Klary Lewandowskich. Mama z córką ćwiczą razem na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.