Rafał Maślak pozdrawia ze stoku. Gwieździe towarzyszy była uczestnika Top Model

Na Instagramach Rafała Maślaka oraz Anny Markowskiej możemy ostatnio podziwiać piękne widoki prosto z Alp. Gwiazdy uczestniczą we wspólnym projekcie i cieszą się z zimowych atrakcji.

Rafał Maślak i Anna Markowska od kilku dni dzielą się w sieci zdjęciami ze wspólnego wyjazdu w Alpy. Grupa gwiazd pojechała wspierać naszych skoczków narciarskich podczas Turnieju Czterech Skoczni. Między kibicowaniem znalazł się czas na wspólne odkrywanie alpejskich stoków. 

Zobacz wideo

Gwiazdy próbują swoich sił na nartach i snowboardzie

Polska gwiazdorska ekipa sportowej marki "4F" pojechała w Alpy. Rafał Maślak postanowił pokazać, w jaki sposób celebryci spędzają czas wolny. Wszyscy korzystają ze świetnych zimowych warunków - jeżdżą na nartach oraz snowboardzie, podziwiając piękne krajobrazy i dostarczając sobie dawkę adrenaliny. Jak można zobaczyć na załączonym nagraniu, szusowaniu nie ma końca. W składzie zespołu znalazła się również Anna Markowska, która próbowała swoich sił na desce snowboardowej. Warto wspomnieć, że taki aktywny wypoczynek to doskonały sposób na zimowy trening całego ciała. 

Korzyści z jazdy na nartach i snowboardzie

Przed każdą jazdą zawsze pamiętaj o właściwej rozgrzewce, aby uniknąć niepotrzebnej kontuzji. Nie wiesz, jak się przygotować do wyjazdu na narty? Te ćwiczenia pomogą Ci wzmocnić nogi. Jakie są zalety uprawiania zimowych sportów? Dzięki nartom wzmocnisz kondycję, poprawisz odporność organizmu, a także wysmuklisz sylwetkę. Jazda na nartach pozytywnie wpływa na mięśnie pleców, brzucha, rąk i pośladków. Snowboard poprawi również naszą koordynację i zachowanie równowagi. Sporty zimowe warto ćwiczyć od dziecka, to doskonały sposób na ćwiczenie samodyscypliny. Każdy trening na dworze świetnie dotleni nasz organizm, usprawni krążenie i pracę serca. Dzięki jeździe spalimy również zbędne kalorie. 

Trening z 7-miesięcznym dzieckiem? To możliwe! Zobacz, jak ćwiczy Rafał Maślak:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.