Ariel Winter zachwyca fanów wysportowaną sylwetką. Aktorka pokazała zdjęcia, na których rzeczywiście widać efekty regularnych treningów

Ariel Winter nadal uparcie trenuje. Gwiazda serialu "Nowoczesna rodzina" nie zwalnia tempa i wygląda coraz lepiej. Jej ostani post na Instaramie to dowód na to, że aktywny styl życia zdecydowanie jej służy.

Ariel Winter to kolejna gwiazda, której sylwetka przeszła niezłą metamorfozę. Zrzuciła sporo kilogramów, a do tego ostro pracuje nad wyrzeźbieniem mięśni. W ostatnim poście na Instagramie odkryła zarówno wysportowany brzuch jak i nogi.

Ariel WinterAriel Winter instagram.com/arielwinter

Ariel Winter nie omija treningów

W rozmowie z "Women's Health" aktorka wspomniała, że już udało jej się wyrzeźbić dwie kostki brzucha. Na tym jednak nie poprzestaje, planuje nadal trzymać się swojej treningowej rutyny, by efekty były jeszcze większe. Ariel zdradziła, że jej trening opiera się głównie na ćwiczeniach siłowych. Rzadko robi cardio, gdyż nie chce bardziej stracić na wadze. Zamiast tego woli skupić się na zdobyciu konkretnej masy mięśniowej.

Ariel WinterAriel Winter instagram.com/arielwinter

Jej motywację widać na Instagramie. Co jakiś czas dzieli się ze swoimi followersami nagraniami wideo z siłowni, na której ćwiczy pod okiem swojego trenera personalnego- Gunnara Petersona.

 

Aktorka w rozmowie z "E! News" przyznała jednak, że nie zawsze czuje się podekscytowana na myśl o ćwiczeniach. Czasami po prostu nie ma ochoty przebierać się w sportowe ubrania i iść na siłownię. Robi to jednak przez wzgląd na utrzymanie dobrego samopoczucia. Zawsze, gdy kończy sesję treningową od razu czuje się jak lepsza, silniejsza wersja siebie.

Wytrwałość Ariel i jej świetny wygląd docenili też jej followersi. W komentarzach pod postem komplementują i wspierają aktorkę.

Piękna.
Najgorętsza dziewczyna na świecie.

Ariel WinterAriel Winter instargram.com/arielwinter

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.