Coraz chudsza Monika Mrozowska pokazała się w bikini. Gwiazda zawdzięcza piękną figurę treningom jogi

Monika Mrozowska wciąż zachwyca szczupłą sylwetką, do której bez wątpienia przysłużyły się regularne treningi. Aktorka pokochała zajęcia z jogi, do których zachęca swoje dzieci oraz obserwatorów na Instagramie.

Monika Mrozowska wrzuciła na Instagram post, w którym złożyła urodzinowe życzenia swojej znajomej. Fani od raz zwrócili uwagę, jak świetnie prezentuje się figura aktorki w kostiumie kąpielowym. W jaki sposób gwieździe udaje się utrzymać tak piękną sylwetkę? Na instastories Moniki pojawiła się podpowiedź.

Zobacz wideo

Szczupła Monika Mrozowska ćwiczy jogę z razem córką

Pod wspomnianym postem na instagramie aktorki pojawiły się komentarze obserwatorów, którzy zachwycają się figurą Mrozowskiej:

Zazdroszczę świetnej figury, oczywiście pozytywnie zazdroszczę

- można przeczytać pod wpisem. Monika często dzieli się nagraniami wideo ze swoich treningów jogi, którą ćwiczy od wielu lat. Mrozowska stara się do ćwiczeń przekonać swoje dzieci, czego dowodem jest powyższe nagranie. Aktorka uprawia poranną jogę razem ze swoją córką - dziewczynom idzie naprawdę świetnie! Monika trenowała przez 45 minut, widać, że córka gwiazdy również dobrze się bawi. Odbywanie regularnych zajęć pozwoli zobaczyć efekty naprawdę szybko. Joga ma zbawienny wpływ na nasze mięśnie, zwłaszcza, gdy spędzamy większość czasu w pozycji siedzącej, przed komputerem. Taki poranny trening i rozciągnie i rozgrzeje mięśnie oraz pobudzi nas do działania. Poszczególne figury mogą wpływać na zminimalizowanie stresu, napięcia czy problemów ze snem

Jak wygląda dieta Moniki Mrozowskiej?

Gwiazda prowadzi intensywny tryb życia, dlatego stara się, aby jadłospis spełniał wszystkie potrzeby organizmu. Podstawowe jest spożywanie odpowiedniej ilości wody. Mrozowska od wielu lat jest wegetarianką, a inspiracji kulinarnych szuka m. in. w książkach Jamesa Oliviera. We wspomnianej relacji Monika wspomniała o jednym ze swoich najnowszych projektów - Mrozowska pracuje nad własną książką kucharską, gdzie pojawi się mnóstwo zdrowych przepisów z wykorzystaniem m.in. superfoods czy kiszonek. 

Jak włączyć elementy jogi do treningów? Zobacz propozycję trenerki, Gosi Gałkowskiej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.