Ewa Chodakowska walczy z krytyką na Instagramie. Celebrytka w zaskakujący sposób odpowiada na prowokujący komentarz fanki

Ewa Chodakowska odpowiada na ostry zarzut fanki na Instagramie. Trenerka przypomina, że jej wysportowane ciało okupione jest godzinami spędzonymi na siłowni, a nie środkami na koncie.

Ewa Chodakowska to jedna z najbaczniej obserwowanych trenerek w Polsce. W ciągu kilka lat stała się prawdziwą ekspertką w dziedzinie zdrowego stylu życia. Na swoim Instagramie dzieli się ze swoimi followersami nie tylko zdjęciami zgrabnej sylwetki, ale również wskazówkami na podtrzymanie motywacji i formy.

Ewa Chodakowska odpowiada szczerze na krytykę

Mimo że celebrytka na bieżąco informuje fanów o swoim aktywnym trybie życia- godzinach spędzonych na treningach i podtrzymywaniu zdrowej diety, część z jej followersów nadal ma wątpliwość względem tego w jaki sposób gwiazda pozostaje w formie.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa

Pod ostatnim postem, na którym trenerka pozuje w kobiecym bikini i pisze o tym, że jej ciało jest tylko efektem ubocznym zdrowego stylu życia pojawił się zaskakujący komentarz jej fanki. Dziewczyna zarzuciła Ewie, że świetną sylwetkę zawdzięcza nie tylko treningom i odpowiedniej diecie, ale przede wszystkim specjalistycznym zabiegom wykonywanym prze lekarzy.

Nie tylko awokado i sport pomaga uzyskać efekty, ale także zabiegi w salonach kosmetycznych oraz lekarze. Wystarczy porównać stare i nowe zdjęcia znanych celebrytów. Gdyby nie kasa, nigdy nie uzyskaliby takiego efektu.

Gwiazda od razu zaprzeczyła tezie zawartej w prowokującym komentarzu. Stwierdziła, że jej ciało wyglądało dużo lepiej 10 lat temu, kiedy jak wiadomo nie była jeszcze tak znaną influencerką. Dodała również, że pragnie odzyskać utraconą sylwetkę i już pracuje nad formą na swoje 40. urodziny.

10 lat temu miałam jeszcze lepsze ciało. Właśnie zabieram się do pracy, żeby na 40. wrócić do top formy.

Komentarzy pod postem Ewy ChodakowskiejKomentarzy pod postem Ewy Chodakowskiej instagram.com/chodakowskaewa

 MZ

Karolina Gilon pokazała, jak dba o formę

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.