Ewa Wachowicz wróciła z wakacji. Gwiazda motywuje do treningów na siłowni

Ewa Wachowicz ciągle pracuje nad swoją sylwetką i pilnuje dobrej kondycji. Po świątecznej przerwie i urlopie gwiazda zawitała na siłownię.

Ewa Wachowicz wrzuciła na Instagram wideo z siłowni. Dziennikarka zdaje sobie sprawę, że oprócz zdrowej diety bardzo ważna jest aktywność fizyczna. Gwiazda już od pierwszych tygodni nowego roku postanowiła zadbać o siebie i wrócić do ćwiczeń

 

Ewa Wachowicz trenuje na siłowni

Obserwatorzy Wachowicz niedawno zachwycali się zdjęciami Ewy z urlopu, gdzie pozowała w kostiumie kąpielowym na słonecznej plaży. Figura gwiazdy prezentowała się naprawdę świetnie. Dziennikarka po powrocie z zasłużonych wakacji rzuciła się w wir codziennych obowiązków. Ewa ćwiczy pod okiem trenera osobistego, wykorzystując podczas treningów ciężarki i sztangi. Dziennikarka lubi też jeździć na rowerze, a ostatnio do swoich treningów włączyła elementy jogi. Instagramowi obserwatorzy są pod wrażeniem motywacji gwiazdy:

Brawo Pani Ewo sport to zdrowie.
Wow! Sama wróciłam od Nowego Roku. Trzy dni trenuje i ruszać się nie mogę

- komentują fani pod wpisem. 

Jak wygląda dieta Ewy Wachowicz?

Wachowicz prowadziła telewizyjne programy kulinarne, jest również autorką wielu książek kucharskich. Sama gwiazda stara się pilnować swojej diety, by dostarczać właściwej porcji energii. W jednym z udzielanych wywiadów dla "Dziennika" Wachowicz zaznaczyła, że bardzo ważne przy treningach jest pilnowanie dostarczania odpowiedniej ilości płynów. W rozmowie z magazynem Ewa przyznała:

Nie ulegam modom na jakiekolwiek diety, natomiast staram się po prostu jeść mądrze. Przestrzegam najprostszych, najstarszych zasad na świecie, czyli jem śniadanie, drugie śniadanie często zabieram ze sobą, ponieważ jest ono w samochodzie, w pociągu, czasem trzeci posiłek też bywa w podróży, więc zawsze mam ze sobą coś do jedzenia. Przestrzegam zasady, że nie głodzę organizmu, staram się jeść co 2,5–3 godziny, więc zawsze mam pod ręką jakieś zdrowe przekąski, najczęściej orzechy, migdały, sok warzywny czy granola z jogurtem

- komentuje Wachowicz. Systematycznie spożywane, zdrowe posiłki oraz odpowiednie nawadnianie organizmu to podstawy do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała.

Chcesz ćwiczyć, jak Ewa Wachowicz? Zobacz nagrania z treningu dziennikarki:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.