Kim Kardashian pokazała pustą lodówkę, a fani ją wyśmiali. "Jesz powietrze?" Teraz celebrytka tłumaczy się i pokazuje, jak wygląda jej dieta

Kim Kardashian ucisza głosy krytyki. Celebrytka tłumaczy, dlaczego udostępniła zdjęcie, na którym stała przy prawie pustej lodówce i ujawnia, co składa się na jej codzienny jadłospis.

Kim Kardashian przyzwyczaiła nas do ciągłych skandali. Tym razem celebrytka znalazła się w ogniu krytyki po udostępnieniu zdjęcia, na którym stała przy lodówce. Nie zwróciłoby to być może uwagi, gdyby nie fakt, że w urządzeniu znajdowała się wyłącznie woda i mleko.

Kim KardashianKim Kardashian instagram.com/kimkardashian

Fani wyśmiali celebrytkę i zasypali komentarzami:

Jesz powietrze?
Czy ty w ogóle coś jesz?

Gwiazda nie zwlekała z wyjaśnieniami. Na swoim Instastories nagrała cały tour po kuchni i spiżarni.

Zobacz wideo

Po obejrzeniu wideo trzeba przyznać, że zawartość jej lodówki, a raczej lodówek i spiżarni jest imponująca. W jednej z nich faktycznie znajduje się tylko woda w ekologicznych, szklanych butelkach i różne rodzaje mleka (każde z jej dzieci ma inne preferencje), jednak kolejne są wypełnione niemal po brzegi różnymi produktami.

insta stories Kim Kardashininsta stories Kim Kardashin instagram.com/kimkardashian

Celebrytka przyznaje, że ważne miejsce w jej codziennym menu zajmują produkty organiczne. Stawia przede wszystkim na świeże warzywa i owoce. Chociaż w jej jadłospisie nie brakuje też produktów zbożowych i nabiału.

Kim ujawniła również, że często korzysta z urządzenia do robienia mrożonych jogurtów. Ilość słoików z różnymi posypkami i dodatkami, które wykorzystuje do tego mlecznego deseru jest wręcz przytłaczająca. Celebrytka lubi też, gdy jej produkty są dobrze doprawione. W jej kuchni nie brakuje najróżniejszych rodzajów sosów i przypraw.

Na koniec gwiazda pokazała również, co zjada na kolację. Zdrowe tacos na bazie roślinnych składników to jej ulubiona opcja na wieczorny posiłek.

insta stories Kim Kardashianinsta stories Kim Kardashian instagram.com/kimkardashian

 MZ

Kim Kardashian pokazała, jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.