Marta Linkiewicz ostro trenuje przed Fame MMA. Pokazała szczegóły, ale my patrzymy na co innego. Efekty ćwiczeń widać gołym okiem

Sylwetka Marty Linkiewicz przeszła ogromną metamorfozę. Influencerka na dobre pożeganała stary, niezdrowy styl życia. Teraz priorytetem są dla niej treningi.

Marta Linkiewicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych influencerek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy schudła aż 17 kg. W tym czasie jej kariera nabrała niezwykłego tempa oraz całkowicie zmieniły się jej priorytety.

Marta Linkiewicz zakochana w sportowym stylu życia

Influencerka wielokrotnie przyznawała w mediach społecznościowych, że teraz nie wyobraża sobie funkcjonowania bez regularnych ćwiczeń na siłowni. Nie zamierza również wracać do starych nawyków żywieniowych.

Ostatnio na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w skąpym stroju i śniegowcach na tle gór. Imponujące efekty treningów widać gołym okiem.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz instagram.com/linkimaster

Nietrudno zauważyć, że dla 22-letniej Marty gala Fame MMA jest teraz najważniejsza. Influencerka podporządkowała temu wydarzeniu całą swoją codzienność. Ta zmiana dobrze wpłynęła zarówno na jej sylwetkę, jak i na medialny wizerunek.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz instagram.com/linkimaster

Celebrytka nie zdradziła, jak dokładnie wygląda jej trening. Jednak udostępniła na Instagramie zdjęcia na bieżni oraz rękawic bokserskich. Stąd można wnioskować, że jej ćwiczenia obejmują zarówno aktywność cardio, jak i trening siłowy połączony z elementami sztuk walki.

Insta stories Marty LinkiewiczInsta stories Marty Linkiewicz instagram.com/linkimaster

MZ

Kasia Dziurska pokazała trening na mocne plecy

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA