Zdrowy początek roku? Tylko z Anią Starmach i Ewą Chodakowską. Gwiazdy łączą siły we wspólnym projekcie

Ania Starmach i Ewa Chodakowska we wspólnym projekcie pokażą, jak najlepiej wykorzystać superfoods oraz w jaki sposób zmotywować się do ćwiczeń.

Ania Starmach połączyła siły z Ewą Chodakowską, by wspólnie opracować projekt, dotyczący zdrowego żywienia i efektywnych treningów. Ten duet pomoże ci w ułożeniu ciekawego jadłospisu oraz znalezieniu motywacji do ćwiczeń.

 

Ania Starmach o nowej akcji

W jaki sposób przekonać się, że zdrowe odżywianie to nic trudnego? Być może do zmiany nawyków zainspiruje cię duet Starmach i Chodakowskiej. Gwiazdy stworzyły projekt dotyczący zdrowego odżywiania.

Razem z Ewą będziemy edukować, motywować i inspirować do zmiany nawyków oraz świadomego wyboru wartościowych i zdrowych produktów - innymi słowy do inwestowania w swoje zdrowie! Pokażę Wam,  jak gotować pysznie i zdrowo, jak bilansować dietę, oraz które produkty będą do tego odpowiednie. Zainspiruję Was super przepisami, a Ewa zmotywuje do ćwiczeń i konsekwentnej pracy nad sobą

- czytamy na Instagramie Ani. Efektem współpracy jest koncept, w jaki sposób można wykorzystać tzw. superfoods do przygotowania zdrowych i pożywnych posiłków. Fani zarówno Ani, jak i Ewy nie kryją zadowolenia i nie mogą doczekać się wypróbowania trików duetu:

Świetne wieści, z tej współpracy na pewno wyjdzie coś cudownego.
Super pomysł! Właśnie testuję.
Wchodzę w to , taki duet to ogień

- czytamy w komentarzach pod wpisem Starmach. Jesteśmy pewni, że z inspirującej oferty skorzysta wiele osób. W popularnej sieci drogerii już pojawiły się produkty powiązane z promowaną akcją. Do przygotowania przepisów polecanych przez Starmach znajdziemy m.in. mieszanki ziół, płatki muesli oraz naturalną mieszankę ekstraktów z superfoods do suplementacji. 

Diety gwiazd. Jak się odżywia Zosia Ślotała? Zobacz rozmowę z gwiazdą w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.