Halle Berry w imponującej formie. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie na Instagramie i zszokowała fanów

Halle Berry nie przestaje zachwycać swoim wysportowanym ciałem. W ostatnim poście na Instagramie aktorka odkryła znacznie więcej ciała niż zwykle. Jej fani nie kryli zachwytu.

Halle Berry to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Jednak była dziewczyna Jamesa Bonda zachwyca nie tylko urodą, ale również świetnie wyrzeźbioną sylwetką.

Halle pokazała odważne zdjęcie na Instagramie

W ostatnim poście na Instagramie gwiazda nie pozostawiła wiele w sferze domysłów. Odważnie pozowała prawie pół nago w swoim ogrodzie. Jej ciało delikatnie przykrywało jedynie mocno wycięte body i bujna roślinność.

Halle BerryHalle Berry instagram.com/halleberry

Zgrabna figura aktorki od razu zachwyciła jej fanów. Ochoczo komentowali post, a nawet zwrócili uwagę na jej tatuaż:

Szkoda, że nie możemy przyjrzeć się z bliska temu tatuażowi.
Gorące.
Bardzo piękna - piszą fani. 

Komentarze pod zdjęceim Halle na InstagramieKomentarze pod zdjęceim Halle na Instagramie instagram.com/halleberry

Taka sylwetka to jednak nie tylko zasługa genów, ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Aktorka nie ukrywa tego, jak często trenuje i przestrzega odpowiedniej diety. Na swoich social mediach często wrzuca tipy dotyczące zdrowego stylu życia i zdjęcia z treningów. Przy jednym z nich ujawniła, że lubi ćwiczyć z dużymi obciążeniami, takimi jak np. opony.

Jej trenerem personalnym od lat jest Peter Lee Thomas. W rozmowie z People wspominał, że lubi wplatać w treningi Halle różne techniki. Często wykorzystuje w nich elementy mieszanych sztuk walki, boksu i jogi. Podkreślił również, że aktorka zawsze ćwiczy z niezwykła werwą i zaangażowaniem.

Halle BerryHalle Berry instagram.com/halleberry

Kilka dni temu Halle dodała również post, w którym wspomniała o swoich planach na 2020 rok. Na pierwszym miejscu stawia sport. Aktorka chce zdobyć kolejny pas w jiu jitsu. W osiągnięciu tego ma pomóc jej nie tylko silna wola i treningi, ale również medytacja. Gwiazda planuje oddawać się tej czynności codziennie przez około 30 minut.

Halle BerryHalle Berry instagram.com/halleberry

 MZ

Karolina Pisarek ostro trenuje od nowego roku. Wiemy, na jakie ćwiczenia modelka stawia na siłowni:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.