Gwiazda "Brzyduli Betty" trenuje w ciąży. Przyznaje, że nie jest jej łatwo. "Wchodziłam na siłownię i zapadałam w drzemkę"

America Ferrera w tym roku po raz drugi zostanie mamą. Aktorka po pierwszym porodzie szybko wróciła na siłownię, by pracować nad sylwetką. Na Instagramie gwiazdy pojawił się wpis, dotyczący ćwiczeń wykonywanych w drugiej ciąży.

America Ferrera zdobyła sympatię widzów w amerykańskiej wersji serialu "Brzydula Betty". Gwiazda jest posiadaczką sylwetki o pełnych kształtach. Ferrera pilnuje kondycji i od pewnego czasu regularnie uczestniczy w zajęciach na siłowni. America ogłosiła, że niedługo drugi raz zostanie mamą. Aktorka nie zrezygnowała z treningów na czas ciąży, jednak przyznaje, że nie są one łatwe w jej obecnym stanie.

 

America Ferrera zdradziła kulisy pierwszego trymestru ciąży

Pierwsze trzy miesiące nie są łatwe dla przyszłych mam. Ferrera cierpiała z powodu nudności i ciągłego poczucia zmęczenia:

Wchodziłam na siłownię i zapadałam w dziesięciominutową drzemkę, zanim jeszcze zaczynałam ćwiczenia. Były tygodnie, kiedy wykonywałam jedynie jedno ćwiczenie dziennie, a potem kilka dni przerwy. Po pewnym czasie nie chciałam czuć, że wciąż odnoszę porażki

- wyznała aktorka. Gwiazda zdradziła, że pragnie czuć się silna i zmotywowana do działania. Nowy rok 2020 rozpoczyna od mocnego startu z postanowieniami. America zwróciła uwagę, aby być dla siebie miłym, świętować małe sukcesy i realizować w swoim tempie zamierzone cele. Ferrera na razie nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni i zamierza trenować, dopóki będzie na to pozwalał jej stan. America jest w stałym kontakcie z lekarzem, który kontroluje zdrowie dziecka. Pierwszy trymestr okazał się dla gwiazdy trudny, aktorka ma nadzieję, że kolejne miesiące będzie będą bardziej łaskawe.

America Ferrera spodziewa się drugiego dziecka

Aktorka podzieliła się radosną informacją o drugiej ciąży w Sylwestra, pokazując urocze zdjęcie z mężem, 19-miesięcznym synem oraz całkiem sporym ciążowym brzuszkiem. Gwiazda stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od mediów, jednak tej radosnej informacji nie mogła długo utrzymać w tajemnicy. 

Trening na siłowni w ciąży? Zobacz, jak ćwiczy modelka plus size, Ashley Graham:

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.