Honorata Skarbek zachwyca zgrabną sylwetką, pozując w kostiumie kąpielowym. Gwiazda pyta fanów o postanowienia noworoczne

Honorata Skarbek spędziła weekend w Hiszpanii, gdzie łapała promienie słońca. Celebrytka podzieliła się fotografią, na której pozuje w kostiumie kąpielowym. Jej zgrabna sylwetka robi niesamowite wrażenie.

Honorata Skarbek podczas weekendu wygrzewała się w słonecznym Alicante. Celebrytka wstawiła na Instagram zdjęcie, odsłaniające jej zgrabne ciało. Jak widać treningi nie poszły na marne i przynoszą świetne rezultaty. 

 

Honorata Skarbek zachwyca wyćwiczoną sylwetką

Gwiazda aktywnie uczestniczy w treningach prowadzonych przez jednego z najpopularniejszych trenerów gwiazd, Tadeusza Gauera. Instruktor zawsze chwali Skarbek za jej zaangażowanie i niemijającą motywację do ćwiczeń. Warto dodać, że razem z Gauerem trenuje również Julia Wieniawa oraz Dawid Kwiatkowski. Każdy trenujący z Tadeuszem celebryta zachwyca się efektami, które przynoszą wspólne zajęcia. Nie inaczej jest z Honoratą, której sylwetka, dzięki treningom wygląda naprawdę świetnie, co tylko potwierdza wrzucone przez gwiazdę zdjęcie:

Jak zwykle najpiękniejsza.
Patrząc na to zdjęcie, mam ochotę postanowić sobie odwiedzić Alicante.
Piękna jak w 2019, może nawet piękniejsza.
Petarda

- komentują obserwatorzy na Instagramie. 

Jak wyglądają treningi Honoraty Skarbek?

Młoda piosenkarka przyznała się do aktywnych ćwiczeń na siłowni. W sieci krążą informacje, że przy wzroście 170 centymetrów gwiazda waży około 60 kilogramów. Aby utrzymać szczupłą figurę i wyrzeźbione mięśnie Skarbek wprowadziła w życie treningi. Gwiazda najbardziej lubi ćwiczenia kształtujące pośladki, nogi oraz mięśnie brzucha. Śledząc wrzucane posty trzeba przyznać, że Honorata jest w coraz lepszej kondycji, a jej płaski brzuch jest godny pozazdroszczenia.

Honorata Skarbek zapytała obserwatorów o postanowienia noworoczne

We wpisie na pierwszy plan wybija się zdjęcie i sama gwiazda. Skarbek postanowiła zapytać się w poście swoich fanów o postanowienia noworoczne. Jakie były ich odpowiedzi?

Schudnąć jak co roku, więcej podróżować, zaakceptować i pokochać samą siebie.
Wyjechać gdzieś na urlop, zwiedzić coś fajnego.
Dostać się na wymarzone studia, pójść na twój koncert i spotkać się z Tobą - koniecznie musi się udać

- wypowiadają się fani Honoraty na Instagramie. Jakie są postanowienia na rok 2020 samej Skarbek? Czekamy na odpowiedź gwiazdy.

Trenuje nawet tuż przed świętami - zobacz, jak ćwiczy Honorata Skarbek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.