Deynn i Majewski zbierają pieniądze na Australię. Ich fani nie zawiedli. Suma robi wrażenie

Deynn razem z mężem Danielem są założycielami fundacji "Unicorn". Para postanowiła się włączyć do pomocy i zebrać jak największą kwotę, aby pomóc w ratowaniu płonącej Australii.

Marita Majewska, znana pod pseudonimem Deynn jest współzałożycielką fundacji "Unicorn". Znana influencerka razem z mężem, postanowiła się przyłączyć do ogólnoświatowej akcji, by pomóc w ugaszeniu pożarów szalejących w Australii. 

 

Deynn i Daniel Majewscy zorganizowali zbiórkę na rzecz Australii

Zbiórka pieniędzy trwa. Deynn zachęca obserwatorów na Instagramie do włączenia się w akcję. Każda złotówka pomaga zebrać kwotę, która potem zostanie przekazana, aby ratować Australię przed pożarami:

Fundacja Unicorn mobilizuje wspierających w celu zebrania maksymalnie dużej kwoty, która w całości zostanie przesłana na ratunek pięknej Australii (...). W ogniu zginęło już ponad 500 milionów zwierząt. #PrayForAustralia to za mało! Dołącz i przyłącz się do akcji ratunkowej. Australio, bądź silna. Pomoc z Polski nadciąga

- czytamy na oficjalnej stronie Fundacji Unicorn. Od wczorajszego uruchomienia zbiórki fundacja zebrała zawrotną sumę prawie 500 tysięcy złotych! Suma pieniędzy wciąż rośnie, a post nawiązujący do zbiórki Majewskich zaczął pojawiać się na isntastories polskich gwiazd. Wpis udostępniła między innymi Karolina Korwin Piotrowska.

Kim jest Marita Majewska? 

Deynn zaczęła swoją karierę od prowadzenia bloga modowego, na którym pokazywała przerobione przez siebie ubrania. Kilka lat później Martia pokochała siłownię i zaczęła wrzucać do sieci zdjęcia wysportowanej sylwetki, aby zmotywować fanów do treningów. Dzięki ćwiczeniom na siłowni poznała trenera personalnego Daniela Majewskiego, z którym połączyło ją uczucie. Para pobrała się w 2018 roku. Założenie przez Majewskich Fundacji Unicorn i działanie przez media społecznościowej pozwoliło na pomoc wielu potrzebującym. Gratulujemy takiej postawy i życzymy fundacji samych sukcesów. 

Szczere rozmowy ze znaną fit parą. Kasia Dziurska i Emilian Gankowski gośćmi "Przerwy na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.