Kasia Dziurska motywuje do treningów, wykonując piękny szpagat. "A ty co czujesz po treningu?"

Kasia Dziurska stara się już w pierwszym tygodniu zmotywować swoich obserwatorów do ćwiczeń. Gwiazda codziennie daje dowody na to, że treningi mogą przynieść satysfakcję w budowaniu sylwetki, oraz poprawę samopoczucia.

Kasia Dziurska zaraża pozytywną energią ponad 400 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Trenerka wkracza w rok 2020 z uśmiechem na twarzy, gotowa na nowe wyzwania. Już od pierwszych dni stycznia, wraca z nowymi propozycjami treningów. Na najnowszym zdjęciu gwiazda fintness pokazała zdjęcie w szpagacie.

 

Kasia Dziurska motywuje do aktywności fizycznej

Dla Kasi treningi to doskonała forma spędzania wolnego czasu, która dodatkowo przynosi wiele satysfakcji. Po intensywnych ćwiczeniach, mimo zmęczenia, Dziurska czuje się spełniona i szczęśliwa. Obserwatorzy Instagrama fit gwiazdy chętnie udzielili odpowiedzi, na pytania o samopoczucie po odbytych treningach:

Szczęście czuję, czuję, że żyję i nie mogę się doczekać kolejnego treningu, bez tego nie mogę żyć.
Mega dumę i radość, że jestem wytrwała, a szpagat wow - mój cel na 2020.
Po treningu czuje się cudownie endorfiny i to uczucie, że zrobiłam coś mega fajnego dla siebie

- czytamy pod najnowszym postem na Instagramie Kasi. Dziurska ponownie zachwyca swoim pozytywnym podejściem do życia, a szpagat w jej wykonaniu wygląda naprawdę świetnie. 

Jak zrobić szpagat? Efekty ćwiczenia

Kasia pokazała na zdjęciu piękny szpagat, który wymaga dobrego rozciągnięcia i wytrenowania. Jakie ćwiczenia pomogą w zrobieniu tej figury? Pamiętaj, aby wykonywać ćwiczenia systematycznie i dokładnie. Przed treningiem należy pamiętać o porządnej rozgrzewce, aby prawidłowo przygotować mięśnie do pracy. Dobre rozgrzanie powinno trwać około 20 minut. Jakie ćwiczenia pomogą nam w zrobieniu szpagatu? O tym przeczytasz tutaj. Ćwiczenie szpagatu wzmocni i uelastyczni nasze ciało, nogi staną się smuklejsze, zwiększymy również zakres ruchu. Podejmij wyzwanie i ćwicz polecany trening, a po czasie będziesz mógł pochwalić się wykonaniem tej zachwycającej figury.

Trening na mocne plecy? Tylko z Kasią Dziurską. Zobacz ćwiczenia polecane przez trenerkę: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.