Anna Dereszowska świętuje 39. urodziny. Z tej okazji pokazała się w bikini na Instagramie. Nagranie robi wrażenie

Anna Dereszowska obchodzi ostatnie urodziny z "3" z przodu. Gwiazda podsumowuje minione lata śmiałym wideo w bikini na Instagramie.

Anna Dereszowska zdecydowanie ma co świętować. Aktorka właśnie skończyła 39 lat. Z tej okazji pokazała odważne nagranie na Instagramie.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska instagram.com/dereszowska

Anna Dereszowska śmiało wchodzi w 39. rok życia

Gwiazda podzieliła się z fanami filmem wideo z urlopu w Wietnamie. W magicznej scenerii zachodzącego słońca aktorka odwrócona tyłem odważnie rzuciła się do basenu. Ruch wykonała z niezwykłą gracją, a skąpe bikini uwydatniło jej figurę.

Zobacz wideo

Od razu widać, że celebrytka ma świetną figurę i przede wszystkim formę. Wpływ na to z pewnością miały regularne treningi. Wart uwagi jest też niezmienny dystans do siebie i pozytywny nastrój gwiazdy.

Aktorka postanowiła się nie rozpisywać obok zdjęcia i nie robić długiego podsumowania minionych lat. Stwierdziła krótko: „Płynę dalej! Z prądem i pod prąd”. Podziękowała również partnerowi, dzieciom, rodzinie oraz przyjaciółkom za to, że zawsze przy niej są. Nie zapomniała również o followersach, których nazwała najwspanialszą grupą wsparcia. Fani gwiazdy odwdzięczyli jej się tym samym, zasypując sekcje komentarzy licznymi życzeniami i komplementami.

MZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.