Kasia Zielińska podzieliła się zdjęciem z przeszłości. "Na dobry dzień. W 10 lat... 10 kilo mniej". Aktorka zdradziła, ile waży przy swoim wzroście

Katarzyna Zielińska dba swoją sylwetkę. Nie ma jednak problemu z pokazaniem, jak prezentowała się jej figura kilka lat temu. Ostatnim wpisem aktorka stara się zmoblilizować obserwatorów do uprawiania sportów.

"Sport to zdrowie" - przekonuje Katarzyna Zielińska w nowym wpisie na Instagramie. Aktorka nie wstydzi się swoich starszych zdjęć i podchodzi do swojej zmiany z dystansem. Obecna figura gwiazdy zachwyca. W jaki sposób Zielińskiej udało się osiągnąć takie efekty? 

 

Katarzyna Zielińska motywuje do ćwiczeń, pokazując fotografię sprzed dziesięciu lat

Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę, co widać na publikowanych przez Zielińską zdjęciach. Na przestrzeni ostatnich lat zrzuciła zbędne kilogramy. Gwiazda systematycznie pracuje nad swoją sylwetką, odwiedzając siłownię, biegając czy jeżdżąc na rowerze. Kasia uwielbia zimowe sporty, o czym przypomina na Instagramie, wrzucając zdjęcia z ostatniego wyjazdu na narty. W zgubieniu nadprogramowej wagi gwieździe pomogła dieta białkowa. Obecnie Zielińska stawia na ekologiczne, nieprzetworzone produkty. Nie jest też tajemnicą, że Kasia to wielbicielka kuchni tajskiej, bogatej w ostre przyprawy, które przyspieszają przemianę materii. Obserwatorzy gwiazdy cenią ją za szczerość i zdrowe podejście do swojego wyglądu:

10 kilogramów? Według mnie to o wiele więcej, ale i tak gratuluję.
Pani Kasiu, ile Pani teraz waży i przy jakim wzroście? Super proporcje, ideał

- czytamy pod wpisem. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na powyższy komentarz:

Ważę 53 kg, przy mniej więcej 1,63 wzrostu. Chociaż po świętach pewnie 54

- przyznała Zielińska.

Idźcie na spacer albo na basen, albo pobiegać! Spalamy rogaliki teściowej i późne kolacje z mamą, tatą i ploteczkami. Weźmy się do życia, jak to ma w zwyczaju mówić moja mama

- zachęca gwiazda, której sylwetka w bikini wygląda obłędnie. Figura gwiazdy jest godna pozazdroszczenia, a zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia, jaki prowadzi aktorka, przynosi świetne efekty. 

Katarzyna Zielińska udzieliła nam wywiadu. Zobacz aktorkę w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o: