Khloé Kardashian szczerze o swojej treningowej rutynie. Gwiazda zdradza, jak często ćwiczy i co najbardziej ją do tego motywuje

Khloé Kardashian po przejściu niezwykłej metamorfozy wyrosła na prawdziwą fit influencerkę. Celebrytka nadal ciężko pracuje nad kształtną sylwetką. Na Instagramie zdradza tajniki swojej treningowej rutyny.

Niegdyś uznana za najbrzydszą z sióstr Kardashian, Khloé nie odpuszcza sportowego stylu życia. Celebrytka nie przestaje olśniewać wyrzeźbioną figurą. W ostatni weekend postanowiła podzielić się na Instagramie swoim sposobem na utrzymanie motywacji. Zdradziła też, kiedy najbardziej lubi ćwiczyć.

Khloé KardashianKhloé Kardashian instagram.com/khloekardashian

Khloé Kardashian ujawnia swoją treningową rutynę

Gwiazda zdecydowanie należy do rannych ptaszków. Przyznała, że od poniedziałku do piątku wstaje skoro świt i trening bardzo często zaczyna o godzinie 5:30. W późniejszych godzinach zdarza jej się trenować jedynie w weekendy lub podczas wakacji. Jednak również wtedy są to godziny przedpołudniowe.

Insta stories Khloe KardashianInsta stories Khloe Kardashian instagram.com/khloekardashian

Khloé Kardashian stwierdziła też, że godziny treningów dopasowuje do planu dnia swojej córki - True. Celebrytka stara się ćwiczyć jeszcze przed obudzeniem się dziecka lub w trakcie jego drzemek. W ten sposób mogą codziennie zjeść razem śniadanie oraz mają więcej czasu dla siebie. Ponadto, gwiazda przyznaje, że wieczorami nigdy nie ma ochoty na trening, więc, by mieć pewność, że żadnego nie ominie, woli budzić się z samego rana.

Khloe Kardashian i TrueKhloe Kardashian i True instagram.com/khloekardashian

Upór i determinację Khloé potęgują widoczne efekty treningów. Gwiazda jest dumna ze swojej metamorfozy, a jej wyrzeźbione ciało daje jej największą dawkę motywacji do podejmowania kolejnych wyzwań.

Khloe KardashianKhloe Kardashian instagram.com/khloekardashian

Gwiazda w opisie zdjęcia przyznała również, że jej sposobem na konsekwentne dążenie do sukcesu jest trzymanie się metody małych kroków. Zawsze wyznacza sobie niewielkie, realistyczne cele, a po osiągnięciu każdego z nich pozwala sobie na nagrodę.

Khloé ujawniła też, że jej motto to „powoli i spokojnie”. Twierdzi, że takie podejście chroni ją przed frustracją i zniechęceniem oraz prowadzi do realizacji nawet bardzo trudnych w dłuższej perspektywie czasu celów treningowych.

MZ

Kim Kardashian pokazała, jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.