Ewa Chodakowska razem z mężem na okładce "Gali". Lefteris Kavoukis zdradził, że bycie mężem to jego "zawód". "Wiem, że inni mężczyźni odbierają to ze zdziwieniem"

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są małżeństwem od prawie ośmiu lat. W wywiadzie dla najnowszego numeru magazynu "Gala" szczęśliwa para opowiedziała o tym, jak wspólnie odniosła sukces.

Ewa Chodakowska jest szczęśliwą mężatką od 2013 roku. Trenerka robi karierę na ogromną skalę i razem z mężem spełniła swoje marzenia zawodowe. W pierwszym noworocznym wydaniu "Gali" można przeczytać poruszający wywiad pary. Na szczególną uwagę zasługują słowa Lefterisa Kavoukisa, który rzadko zabiera głos, grając przy Chodakowskiej drugie skrzypce.

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis szczerze o odniesionym sukcesie

Gwiazda często wspominała o tym, że nie spodziewała się tak dużej kariery, chociaż zawsze marzyła o tym, aby motywować kobiety do samorozwoju poprzez treningi fitness. Mąż Ewy przyznał, że włożyli wiele pracy, czasu i serca w swoje projekty, ale ostatecznie efekt przerósł najśmielsze oczekiwania:

Krok po kroku realizowaliśmy swój plan, ale nie do końca byliśmy pewni, jakie będą tego efekty. Jak się wskoczy do rzeki, po prostu trzeba płynąć. Przyznaję, że nawet mnie czasami trudno jest uwierzyć w to, ile osiągnęliśmy

- stwierdził w udzielanym wywiadzie Lefteris Kavoukis.

Patrzymy na nasze dzisiejsze życie i musimy się uszczypnąć, by uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę. Z drugiej strony, niczego nie osiągnęliśmy z dnia na dzień, sukces nie spadł nam z nieba

- dodała Chodakowska. 

Kulisy małżeństwa z top trenerką fitness. Jak wygląda podział obowiązków we wspólnej firmie?

Para prowadzi razem wszystkie projekty. Ewa Chodakowska przyznaje, że bez pomocy męża nie odniosłaby tak wielkiego sukcesu. Lefteris odpowiada za biznesplan, w którym z góry szykuje wyzwania na kolejne lata. Zawsze doradza zawodowo, podsuwa gwieździe nowe pomysły. Chodakowska zajmuje się stroną kreatywną; prowadzi social media, buduje relacje z fanami i potencjalnymi odbiorcami. W sieci dość często pojawiają się komentarze, że mąż trenerki pozostaje w cieniu sławy żony. Co na ten temat powiedział sam  Kavoukis? 

Nie mam potrzeby istnienia w mediach społecznościowych, nie lubię kamer (...). Kiedy ktoś mnie pyta, czym się w życiu zajmuję, odpowiadam, że jestem mężem Ewy Chodakowskiej (...). Oficjalnie bycie mężem mojej żony wiele ułatwia, poza tym jest dla mnie powodem do radości i dumy. Wiem, że inni mężczyźni odbiorą to ze zdziwieniem

- zdradził Lefteris Kavoukis w rozmowie z "Galą". Trzeba przyznać, że mąż Chodakowskiej podchodzi do kariery i sławy z dystansem. Widać, że para świetnie się rozumie i uzupełnia. Ewa i Lefteris to najlepsi przyjaciele, którzy potrafią wspierać się prywatnie i zawodowo. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ewa Chodakowska zrobiła niespodziankę swoim siostrzeńcom. Zobacz ich reakcję:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.