Ewa Chodakowska zachęca do noworocznego wyzwania. "Wzmocni Cię zarówno fizycznie, jak i psychicznie, zmieni na lata"

Jak dobrze rozpocząć kolejny rok? Najlepiej od realizacji postanowień. Ewa Chodawkowska motywuje do nowego ćwiczeniowego wyzwania.

Ewa Chodakowska codziennie przekazuje dla instagramowych obserwatorów dawkę pozytywnej energii i zachęca do nowych treningów. Razem z nowym rokiem trenerka zaplanowała kolejne wyzwanie. Gwiazda motywuje do rozpoczęcia dekady od nowych zestawów ćwiczeń.

 

Ewa Chodakowska odlicza dni do nowego wyzwania

Do startu wyzwania z trenerką został tydzień. Chodakowska nie kryje podekscytowania i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie kolejnego projektu, zachęca swoich fanów do wzięcia udziału w proponowanych treningach:

To wyzwanie wzmocni Cię zarówno fizycznie i psychicznie, zmieni na lata. Nie tylko poprzez trening ciała, lecz także poprzez konkretne zadania psyche, które będę Ci rzucać każdego dnia - motywuje trenerka.

Ewa zwraca uwagę, że oprócz treningów dobrze jest zadbać o swój umysł. Pozytywne podejście do życia zmieni nasze nastawienie również do wykonywanych ćwiczeń. Startu kolejnego wyzwania nie mogą się doczekać wierni Instagramowi obserwatorzy gwiazdy:

Zaczynałam od MBB2, które zmieniło moje życie, ale coś czuję, że to wyzwanie będzie totalnym sztosem. Nie mogę się doczekać.
Po takiej dedykacji, jaką mi napisałaś nie ma mowy, żebym nie wzięła udziału.
Jestem bardzo ciekawa tego wyzwania. Mam już trzy za sobą, a każde jest inne. Z z każdego wnoszę coś innego - czytamy pod wpisem Ewy. 

Ewa Chodakowska rusza z nowymi projektami

Wspomniane wyzwanie, czyli "Zaprojektuj swoje jutro" to plan treningowy, który będzie trwać przez 90 dni. Każdy dzień to inny zestaw ćwiczeń. Chodakowska cały czas zachęca do pracy nad sobą i swoimi marzeniami:

Zaryzykuj wszystko co masz. Zainwestuj cały swój czas, serce, każdy grosz w to, co wierzysz. Skup się na człowieku i swojej misji - napisała gwiazda w najnowszym wpisie na Instagramie.

Ewa jest inspiracją dla wielu osób, które dzięki słowom trenerki zaczynają ćwiczyć i bardziej o siebie dbać. Czekamy z niecierpliwością na start wyzwania i nowe treningi!

Jak trenują instruktorzy fitness? Zobacz, jak ćwiczy na siłowni Gosia Gałkowska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.