Adele wita 2020 rok lżejsza o 18 kg. Wiemy, jakie ma postanowienia noworoczone

Adele wchodzi w nową dekadę, wyglądając jak milion dolarów. Sylwetka gwiazdy przeszła całkowitą transformację. Jednak piosenkarka nie spoczywa na laurach i nadal chce pracować nad swoim wyglądem.

Ten rok nie był łatwy dla Adele. Gwiazda borykała się z wieloma problemami i rozstała się z mężem. To nie odbiło się jednak na jej wyglądzie. Piosenkarka nie straciła motywacji do ćwiczeń i trzymania diety.

AdeleAdele instagram.com/adele

Adele rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu

Zdrowe nawyki żywieniowe już na dobre zagościły w codziennej rutynie gwiazdy. Zrzucenie tak dużej liczby  kilogramów wbrew pozorom wcale nie było dla niej zbyt trudne. Piosenkarka pozbyła się w sumie 18 kg i, jak przyznaje, nigdy nie czuła się lepiej.

Jak donosi źródło Hollywood Life w 2020 31-letnia gwiazda planuje skupić się rozwoju osobistym. Piosenkarka jest zachwycona swoją przemianą - zarówno tą zewnętrzną jak i duchową. Adele nareszcie ma wrażenie, że odżyła. Jest bardziej pewna siebie i czuje się wyjątkowo seksownie.

Adele jest z siebie bardzo dumna. Wkracza w kolejną dekadę, czując się jak milion dolarów. Choć trudno było pożegnać się jej z utratą męża, odzyskała siły i ma wrażenie, że znów się odnalazła.

AdeleAdele instagram.com/adele

Gwiazda chce by ten rok był jak dotąd najszczęśliwszy - wypełniony zdrowiem i radością. Fanów piosenkarki na pewno ucieszy fakt, że planuje poświęcić się tworzeniu nowych kawałków.

Niesamowitą utratę wagi docenili również followersi Adele na Instagramie. Część z nich wręcz nie mogła rozpoznać gwiazdy.

naj.officiel: Ale czy to Adele? Wygląd inaczej nie tylko jej sylwetka, ale też twarz

le_rhall: Gratuluję zdrowej wagi/rozmiaru!

ashakhalif_: Kto to?

Komentarze pod zdjęciem AdeleKomentarze pod zdjęciem Adele instagram.com/adele

MZ

Niesamowita metamorfoza! Kamila Saganowska schudła prawie 20 kg!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.