Anna Skura w odważnej pozie podsumowała ostatni rok. Osiągnięcia influencerki są naprawdę imponujące

Anna Skura ponownie udowadnia, że nie zwalnia tempa. Influencerka udostępniła na Instagramie mocne zdjęcie, które oddaje to, jak wyglądał jej miniony rok. W opisie szczerze wylicza swoje dokonania i mówi o wewnętrznych wątpliwościach.

Anna Skura, jedna z bardziej znanych polskich influencerek niezmiennie podejmuje nowe wyzwania. Jest przykładem na to, że nie ma planów nie do zrealizowania. Oddaje to jej najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje utrzymując ciało do góry nogami na jednej ręce.

Często rzucam się na głęboką wodę i nie czuję strachu. Coś wychodzi mi bardziej coś mniej, ale zawsze próbuje. Gdy mam chwile zwątpienia i zastanawiam się dlaczego w ogóle próbowałam przypominam sobie, że właśnie to jest najważniejsze. Jak ze staniem na ręce, niepewnie, przez chwilę, bardzo ryzykowanie, ale stoję.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

Anna Skura w skrócie podsumowuje cały miniony rok

Ostatnie 12 miesięcy influencerki na pewno nie należało do najspokojniejszych. Jak sama przyznaje, mnogość wydarzeń mogłaby przytłoczyć niejedną osobę.

Mam świadomość, że to, co się wydarzyło tylko w jednym moim roku, starczyłoby na czyjeś całe życie.

Tak jak i wcześniejsze lata w 2019 roku nie mogło zabraknąć w życiu celebrytki podróży. Zdobyła najwyższy szczyt Australii i Oceanii oraz Piramidę Carnstensza na Papui. Była też na Wybrzeżu Kości Słoniowej i na Malediwach.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

Wróciła również do formy sprzed ciąży i wydała swój videobook z ćwiczeniami dla innych kobiet, które chcą odzyskać smukłe ciało po porodzie.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

Influencerka postawiła też na biznes. Stworzyła markę Nusa Store, którą pokochały jej fanki. Produkty z jej sklepu internetowego wyprzedają się w zaledwie kilka godzin przez co całe przedsięwzięcie generuje już pokaźne obroty.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

Anna Skura współpracowała również z jedną z ulubionych marek influencerek, NA-KD, dla której stworzyła kolekcję ubrań sygnowanych jej nazwiskiem.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

Influencerka wydała również książkę dla dzieci o przygodach małej Melody. Z tego projektu była wyjątkowo dumna.

Anna SkuraAnna Skura instagram.com/whatannawears

MZ

Anna Skura ćwiczy jogę z córką.

Zobacz wideo
Więcej o: