Britney Spears ma postanowienie noworoczne, które właśnie zaczęła realizować. Gwiazda rozpoczyna przygodę z nowym sportem

Britney Spears pochwaliła się na Instagramie noworocznym celem, który jest związany z utrzymaniem świetnej kondycji. W 2020 roku gwiazda postanowiła spróbować nowych treningów.

Britney Spears już od pierwszych dni stycznia 2020 rusza z realizacją noworocznych postanowień. Piosenkarka stwierdziła, że w jej planie treningowym pojawi się więcej zajęć z coraz popularniejszego sportu. O czym mowa?

 

Britney Spears zaczyna treningi AcroYogi

Jak Spears sama przyznaje, jej przygoda z jogą dopiero się zaczyna. Od niedawna gwiazda ćwiczy AcroYogę, czyli połączenie treningów akrobatyki i jogi, który najczęściej wykonuje się w parach. Britney podkreśliła:

Jestem osobą początkującą. Najtrudniejszym wyzwaniem dla mnie jest przełamanie strachu i zaufanie drugiej osobie, że utrzyma moje ciało

- wyznała celebrytka. Jej obawy są uzasadnione - AcroYoga wymaga nawiązania specjalnej więzi z ćwiczeniowym partnerem. Aby poprawnie wykonać figury, trzeba nauczyć się zaufania. Treningi tej ciekawej dyscypliny opierają się na połączeniu dynamicznych ruchów z gimnastyki z terapeutycznym i wyciszającym wpływem jogi. Takie połączenie to relaks dla umysłu oraz wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni. Dzięki ćwiczeniom wyciszymy się, odciążymy kręgosłup a także pozbędziemy się zbędnych kalorii. Obserwatorzy Britney trzymają kciuki za swoją idolkę:

Do przodu dziewczyno!
Nie mogę się doczekać twoich nagrań z treningów jogi.
Królowa

- czytamy w komentarzach. Spears zapowiedziała, że będzie się dzielić wideo ze swoich treningów. Czekamy z niecierpliwością na nowe nagrania! 

Britney Spears nieustannie dba o formę

Gwiazda intensywnie trenuje, próbując rożnych sportów. Spears chwaliła się na Instagramie, że udaje jej się przepłynąć... 60 basenów! Takie ćwiczenia były dla Britney naprawdę wykańczający - zasypiała po nim jak małe dziecko. Britney polubiła się również z gimnastyką, regularnie uczęszcza też na siłownię. Dieta piosenkarki również jest dość wymagająca; jej dzienna porcja kalorii zamyka się w 1500 kaloriach. Przy aktywnym trybie życia niezbędne jest białko, którego dostarczają takie produkty, jak chude mięso i rośliny strączkowe. 

Treningi gwiazd. Tak wyglądają zajęcia Britney Spears:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.