Kate Hudson zdradziła, ile waży. Aktorka przybrała w czasie świąt na wadze: Nie jestem z tego zadowolona

Po urodzeniu trzeciego dziecka Kate Hudson postanowiła przejść na dietę, aby zrzucić zbędne kilogramy. W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy podziwiać przemianę gwiazdy. Ostatnio na Instagramie aktorka wyznała, że w czasie świąt jej waga znowu skoczyła w górę.

40-letnia Kate Hudson bardzo szybko wróciła do formy sprzed trzeciej ciąży. Aktorka ćwiczyła zawzięcie na siłowni i wprowadziła zmiany żywieniowe, aby jak najszybciej pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Na InstaStories gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym Hudson pokazała, ile obecnie waży. Kate nie jest zadowolona - przez przerwę świąteczną waga pokazuje więcej kilogramów. 

Kate Hudson - wagaKate Hudson - waga Kate Hudson - Instagram

Kate Hudson zdradziła, ile waży

We wspomnianej relacji aktorka pokazała, ile obecnie wskazuje jej waga. Hudson podkreśliła, że 1-3 kilogramy to nagromadzona woda. Kate jest również dość muskularna, przez co jej waga jest wyższa, nawet, gdy gwiazda jest szczupła. Zdradziła, że chce zrzucić ponad 4 kilogramy:

Waga, z którą czuję się najlepiej, to 57 kilogramów

- przyznała Kate. Na wideo gwiazda powiedziała też, że nie przejmuje się wahaniem wagi, ponieważ ma swoje sprawdzone sposoby, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. W jaki sposób Kate zamierza wrócić do swojej ulubionej wagi?

Kate Hudson podzieliła się, w jaki sposób dba o linię

Obserwatorzy gwiazdy przez ostatni rok mogli śledzić postępy Kate w drodze do idealnej sylwetki. Aktorka na Instagramie na bieżąco informowała o tym, jak wyglądają jej ćwiczenia. Od lat trenuje pilates, uczestniczy również w zajęciach na siłowni, gdzie pilnuje jej personalna trenerka Tracy Anderson. Gwiazda zawsze podkreśla, jak wielkim wsparciem i motywacją jest dla niej czas spędzony z Anderson, która zachęca i inspiruje do kolejnych treningów. W zrzuceniu zbędnych kilogramów Hudson pomogła aplikacja, która  pozwoliła na kontrolowanie spożywanych kalorii. Warto dodać, że Kate unika jedzenia mięsa, cukru oraz nabiału, a jej dieta opiera się na warzywach, orzechach oraz owocach. W ciągu dnia aktorka spożywa pięć posiłków. 

Szukasz inspiracji do ćwiczeń? Zobacz, jak trenuje Cindy Crawford:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.